SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Astma leki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
Czy ma jakiś wpływ lek Berodual jest to lek stereoidowy podobno niektóre leki wywołują katabolizm czy ten preparat też ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
wlasnie tez sie zastanawiam czy leki przeciw astmie maja jakis wpływ na budowe ciala pomóżcie !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
Berodual nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
mcmd a skad wiesz ze nie ma wplywu na przyklad na mase to jest lek steroidowy jak wiekszosc lekow wziewnych na astme ja do tego biore jeszce flixotide , zenit i atrovent. Zamienilem teraz bo wczesniej bralem oxis i alvesco (doraznie ventolin) telfast eufilinum(teofilina) i singulair takze mnie troche lekarka przykatowala i fakt jest taki ze zawsze bylem troche grubszy nawet jak cwicze to nie tak łatwo pozbyc mi sie fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
duzo tych lekow. taki koktajl rzeczywiscie moze miec wplyw na wage. stosuj sie do zalecen lekarza - wie co robi orynujac ci te leki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
duzo tych lekow. taki koktajl rzeczywiscie moze miec wplyw na wage. stosuj sie do zalecen lekarza - wie co robi ordynujac ci te leki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to wątroba czy coś innego?

Następny temat

ćwiczenie nóg po wypadku (odległym)

WHEY premium