SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gardło

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Leczono ale nie zlecono żadnych badań aby ocenić co jest przyczyną takiego stanu rzeczy...
najwidoczniej nic się nie zmienia w tym kraju. trzeba najpierw zjeść 2-4 rodzaje anty żeby ktoś wysłał na bdanie co siedzi w tym gardle.
Polska rzeczywistość.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
najgorsze to że nawet z łaska Ci jaki kolwiek lek przepisują ja sie musiałem dobre 15 minut wykłucać o antybiotyk bo żal jej nawet chyba było atramentu ale ale ze tak powiem MENDA taki antybiotyk mi przepisała że narody klenkajcie weźmiesz tabletke na gardło nie pomaga a tak szarpie brzuchem chce sie wymiotować a boli jak cholera a poźniej sie dziwią ze nikt niechce chodzić do lekarza a jeszcze beszczelnie chcą podwyrzek

poprostu żal dla polskiego narodowego funduszu zdrowia
i w zamian za taką pomoc ja mam iść na wojne i walczyć za ten kraj no bezka śmiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
a tak poza kontekstem nie wiesz jak może sie pozbyć tej flegmy z gardła??? np. co pić albo jeść???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 951
Mi na gardło bardzo pomógł Bioparox - bardzo dobry lekki antybiotyk i antyseptyk wziewny. 4 wdechy po 4 razy dziennie przez 6 dni. Problem w tym że jest drogi koło 35 zł ale na długo starcza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to za swiatla?

Następny temat

bolace serce

WHEY premium