SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to za swiatla?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
bylem u dermatolog, zapisala mi tradycyjnie maście i jakieś światła w inne poradni. wczoraj bylem pierwszy raz dali mi takie okulary na oczy przez ktore widzialem tylko cos czerwonego, i włączyli jakieś ogrzewajace swiatlo na cala twarz..... wie ktos czemu to w ogole ma sluzyc? mam kilka pryszczy i czerwony nos i dermatolog mnie tam poslala.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
moze solux? tylko ze to raczej na zatoki a nie na tradzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
znajomy ma łuszczyce i równiez co jakis czas dermatolog kieruje go na taka swietlna "kuracje" jezeli chodzi o efekty ta sa naprawde zadowalajace,wyrazna poprawa stanu skóry zdaniem znajomego

zakochałem się w dziewczynie-metanabol ma na imie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Te swiatelka to sa lasery ktore prawdopodobnie maja zmniejszyc zaczerwienienie Twoje nosa i ogolnie dobrze wplywaja na cere i tradzik.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
a bez skierowania moge na takie cos chodzic? np zimą? kiedy nos sie bardziej czerwieni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
just_man raczej nie... ale pomaluj se twarz różem to Cie skierują ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Najprawdopodobniej jak ktoś wyżej pisał to lampa Sollux.Ona jest też pomocna przy leczeniu trądziku, kolor światła jej zalezy od filtra jakiego się użyje do zabiegu: może być czerwony lub niebieski filtr.Czerwony bardziej rozgrzewający a niebieski kojący, łagodzący.Często się stosuje to urządzenie w fizykoterapii i kosmetyce.Możesz bez skierowania mieć te naświetlania jak masz problemy ze skórą-tylko skonsultuj się z gabinetem fizykoterapii i zapytaj czy mają taką możeliwość(sądzę że na pewno będą miec ).Cena takiego jednego zabiegu to jakieś 5-7 zł ale to już różnie się liczy
Jak Cię interesuje coś więcej to wyślij mi powiadomkę z adresem mailowym to CI mogę podrzucić moja pracę z fizykoterapii na temat światłolecznictwa bo nie pamiętam czy tu ją wklejałam,ale chyba tak

Zmieniony przez - ona1983 w dniu 2007-06-30 07:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
5-7zł :O a ile trzeba zabiegów żeby się poprawiło... bo jak 2, 3 to idę na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ciekweee:) tanio strasznie jesli miało by mi to pomóc na lekki trądzik to mógłbym chodzic nawet co miesiąc <yes> byle by nie było taradziku :)

...tylko dziwne bo czytałem sporo o trądziku tu i nie tylko tu i nigdzie sie nie natknołem na takie tanie swiatła zawsze bła mowa tylko o laserze ;P

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Naświetlania lampą nie są metodą na wyleczenie trądziku, są metodą wspomagającą i doraźną.Po oczyszczeniu skóry często stosuje się naświetlania żeby złagodzić podrażnienie skóry.
Tu pisałam więcej:
https://www.sfd.pl/Możliwość_zastosowania_światłolecznictwa_w_kosmetyce-t324001.html
Naświetlania powinno się konsultować z dermatologiem lub fizykoterapeutą.
Tu jest przykładowy cennik zabiegów fizykoterapeutycznych:
http://www.sanato.com.pl/page.php?id=4 tu cena jest 5-6 zł

Zmieniony przez - ona1983 w dniu 2007-06-30 15:39:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marta najlepszego !

Następny temat

gardło

WHEY premium