SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to za badania ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
j.w. co ta sa za badania do czego sluza ? czy mozna wykryc po tym czy ktos koksowal albo cpal ? Bo bylem u lekarza i mi przepisala te badania i to wlasnie odebralem tak jakby chciala mnie sprawdziac (koksowac nigdy nie koksowalem a ziolko zapale czasem od ,,swieta" ale bardzo rzadko z 5-6 razy w roku) Chcialem zamiescic fotke ale mam problemy z podczerwinia i nie moge przeslac na kompa postaram sie przepisac ale wiadomo jak Ci lekarz episza dlatego nie wiem czy dobrze to zrobie wyglada to mniej wiecej tak :

SPM 202
-OM .../ ale tez mozliwe ze jest OB
-maf pelno
-pFe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
ob pewnie

odczyn biernackiego, wskazuje stany zapalne w organizmie, reszty badan nie wiem a na goglach nie chce mi sie szukac

btw. zeby wykryc ziolo to trzeba inne badania

zeby koks wykryc to badania moczu

Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-11-03 18:39:06

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546


Udalo mi sie przeslac zdjecie wyglada to tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
BPL G zlukaj maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gorum SG , f*** odpisalem na maila


moze ktos jeszcze sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
morfologia pełna, OB, poziom żelaza (tu nie mam 100% pewności, ale yak bym to interpretowała)To dość podstawowe badania i raczej przesiewowe, na ich podstawie trudno wystawic diagnoze , nie mówia o koksowaniu, czy ćpaniu, jedynie bardzo ogólnie o kondycji organizmu. u ćpuna bedą kiepskie, bo organizm wyniszczony, u osoby po infekcji, czy nawet usunieciu zeba też nie będa wzorcowe, więc zrób te badania bez obaw.
Koksiarzu zakamuflowany

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Agent J-23 SG a co do tego koksiarza to polki co nie i narazie nie mam zamiaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najpierw napisz czemu się do lekarza zgłosiłeś i z jakim podejrzeniem ?!!!!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
DO lekarza zglosilem bo sie zle czulem bolala mnie glowa i brzuch i tak mialem raz gdzies przez 2-3 dni po 1,5 tygodnia znowu i wlasnie zapisala mi wtedy badania i sprawdzila cisnienie wyszlo 138/80

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-11-04 10:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
interpretowałbym jak Agent J-23.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Morfologia, OB, poziom żelaza. Typowy zestaw przy podejrzeniu niedokrwistości ( wykluczenie niedokrwistości z niedoboru zelaza:niski poziom Fe, niskia hemoglobina i hematokryt oraz niedokrwistości megaloblastycznej: wysokie MCV)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców nawet przy leżeniu (!)

Następny temat

jak poprawić KRĄŻENIE?

WHEY premium