SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

górna część nadgarstka - kontuzja?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
Witam,

Jakieś 6 miesięcy temu zaczął boleć mnie lewy nadgarstek - przypuszczam, że to przez słabe rozgrzanie i ćwiczenie przedramienia hantlami z dużym ciężarem tak go uszkodziły, zlekceważyłem to ze może mi się coś stać. Zacząłem smarować altacetem i po jakimś tygodniu przeszło mi, lecz ból zaczął się nawracać to juz powtórzyło się 4 razy w różnych odstępach czasu w zależności co robię, czy używam tego nadgarstka do ciężkiej pracy czy tez nie. Chciałbym się dowiedzieć co to może być za kość / połączenie ścięgien na górnej części nadgarstka gdzie się ugina mniej więcej po środku, czy to jest poważny uraz czy da się go jakoś wyleczyć tylko trzeba czasu i odpoczynku bądź jakieś zabiegi aby przywrócić go do pierwotnego stanu choć szczerze, wątpię ze takie coś jest możliwe. Jedynie co to chyba pozostaje mi smarować maścią - altacet i czekać aż przejdzie czy iść do lekarza na prześwietlenie i wystawienie diagnozy? Mieliście taką kontuzje kiedykolwiek ? Od wczoraj przestałem nim ruszać - staram się przynajmniej, smaruje to miejsce i robie opatrunki lecz im mniej ruchu zaczyna być sztywny i jak nim ruszam zaczyna boleć i ogranicza mi pole ruchu. Od poniedziałku do roboty ide a prace mam fizyczną i właśnie nie wiem co robić dlatego pisze tutaj i prosze o porade i wypowiedzi na ten temat. Teoretycznie mógłbym iść na l4 i iść na badania ale trening mam w poniedziałek jak to po świętach bo w święta siłownia była zamknięta i w domu trzeba było coś poćwiczyć i właś nie stąd ten powrót kontuzji, zbyt mocno był angażowany - tak przypuszczam. Dodaje zdjęcie jakies z internetu, zaznaczyłem swoje miejsce bardziej okrągłym kółeczkiem czerwonym - mniejszym, bardziej na środku gdzie mnie pobolewa gdy nacisne w to miejsce, jeżeli nim ruszam do pewnego momentu - naciagam to jest odczuwalny bol ale raczej ciezko to okreslic gdzie dokladnie i z ktorej strony, jedyne co mnie boli to u gory w tym miejscu gdy naciskam palcem w to miejsce. Czekam na wypowiedzi, Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
odswiezam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to byla grypa zoladkowa ?

Następny temat

operacja nosa

WHEY premium