SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fake towar deka, czy potrzeby odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Witam, jak w temacie... deka którą wbijałem okazała się fake... tzn po 10 strzałach nic nie przyszło kg, a potencja w trakcie cyklu wcale się nie zmniejszyła. Jedyne co przyszło to około 10% więcej siły ale to być może po zmianie treningu. Dodam jeszcze, że nic poza deką nie klułem w tym cyklu. Czy potrzebne jest odblokowanie clomidem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Zapłaciłem za deke organon dostałem Nandrolone Phenylpropionate International Pharmaceuticals. jak widać "kumple" też potrafią przyciąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tyle wlasnie powinienes oczekiwac po dece solo

dd nie lapie kazdego przy malych dawkach

nastepnym razem napisz ile wbijales mg/tydzien bo winnetou winnetou nie rowny

odbl clom+hcg chyba ze jestes pewny ze walek ale z kolei jak to mozesz sprawdzic ? sprawa bezdenna

swoja droga widze ze moda wraca


pzdr

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-06-04 18:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Wiem, że wtopa następny będzie z teściem... wbijałem 200mg/tydzień więc powinien być efekt... Podejrzewam wałek bo w potencji nie zauważyłem jakiejkolwiek zmiany. Faja stawała i staje nadal bez trudu, sperma bez zmian. Dlatego nie wiem czy robić odblok?

A jak to nie był wałek to czy możliwe są później skutki uboczne z potencją skoro nie wystąpiły w trakcie cyklu i bezpośrednio po zakończeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
jak libido nie spadlo to pewnie walek.. tak uwazam.

ale dla swietego spokoju.. dal bym troche cloma.

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Miałeś pecha... bo mogłeś trafić choć na testosteron

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moga

200 ew to hvj nie dawka

ale interesi mnie jak sprawdziles sperme ?

oraz jw

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-06-04 19:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
gęstość na oko bez zmian ;P kobita nawet nic nie zauważyła w ciągu 10 tygodni ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
A co kontrolnie lejesz na szybkę do obejrzenia?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i jak kobita miala sie poznac na gestosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
proste ;D jeszcze pod mikroskopem sprawdzam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To wnioskuję, że uniform-sex nie jest wam obcy?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA 250 ATOMIC - działanie

Następny temat

cykl masowy dla osoby trenującej sztuki walki

WHEY premium