SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

exe działanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Cześć, mam takie pytanie na temat symexu(exe) jak to jest z tymi badaniami po wzięciu tabletki
Na swoim przykładzie tutja temat https://www.sfd.pl/Wysokie_estro_przy_hcg_-t1223519.html
Miałem e2 105 po jednej tabletce na następny dzień miałem uwaga 5 po 12 dniach 65 a po 24 od tego drugiego 78
I teraz tak słyszałem ze badając się dzień po wzięciu zawsze spada prawie ze to zera a badać się powinno stan faktyczny po 5dniach
To czyli po jednej tabletce idąc tum tokiem nie miałem 5 ale np jak znajomy mówił 30/50 załóżmy i twraz się niby normuje
Dawki jakke biorę pon/czwrayek po 150 mg hcg sobota 500 j
Nam wyjazd we wtorek chciałem wziąć 1/4 tabletki żeby te 78 lekko ubić i kiedy zbadać się żeby ten wynik był wiarygodny pod przyszłe dawkowanie dzień po dwa czy w poniedizlek przed wylotem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Az tak nie mam jedynie mnie zimne poty przeszły jak za mocno zbiłem i bulem lekko jakby przytłumiony
Teraz to mi pi wakacjach w Egipcie pewnie po zs skale wyp******i e2 ciagle piwko ,słodkie itd

Ja tez dobrze się czuje teraz mając 78/90 wszystko działa mi wtedy jak powinno ;) i tak będę oscylował


Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-07-12 19:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
ankieta działu
jesteś na pct ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
1. WIEK: 31
2. WAGA: 92
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo: 67
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat ciągłości pomijając kontuzje
6. DIETA: pudełkowa brak czasu na gotowanie przez nadmiar pracy
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl testosteron Cypionat teraz drugi od 2lat zaokrągleniu
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Pierwszy cykl
11. POZIOM BF%: 14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 147,5 więcej nie było prób
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Bo np po tym jednym tabsie czułem się ok jedynie głowa mnie bolała i byłem trzy dni zakręcony taki ale właśnie nie wiem po ilu dniach jwst tez wynik faktyczny bo dawki biorę śmiesznie małe testa i hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
ale exe kasuje E2 a nie je maskuje tak więc dziwne że masz takie skoki E2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
To czyli co może się dziać? Czystszy towar ?w sensie stężenie prawie ze deklarowane czy jak bo sam zgłupiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Szmitek21
To czyli co może się dziać? Czystszy towar ?w sensie stężenie prawie ze deklarowane czy jak bo sam zgłupiałem


Czy to pi prostu musi się ułożyć do organizmu wagi dawek itd
Zdjecie dzień po tabletce jednej całej




Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-07-06 21:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
tutaj wygląda na ubite E2 poniżej wykrywalności

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
No tak to jest dzień po jednej tabletce ze 103 do 5 Alw zastanawia mnie skok z 5 w 1,5 miesiąc do 78
I drugie pytanie nie wiem kiedy optymalnie zbadać poziom po wzięciu exe
Bo tez mam znajomego który bierze jedna tabletkę i e2 zabite dosłownie ma
I bierze od tamtej pory po 0,5 tab jeśli czuje ze coś się dzieje w sensie u niego jak u mnie sprzęt ja dole słabiej komunikuje wtedy

Chyba ,ze mój organizm aż tak syzbko aromatyzuje


Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-07-06 21:25:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1095 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40248
Jeszcze pytanie czy w exe jest exe bo z tego co pamiętam miałeś under jakiś a nie aptekę ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Tak under,ale widać po wynikach z początku ,ze zbiło czyli coś musi tam być
Ale No ok już nie ogarnę nic innego do poniedziałku niestety,jeśli wezmę 1/4 tab kiedy zbadać się (dzisiaj bym wziął) sobota / poniedziałek ?
A jest możliwość załóżmy ze to jwst exe to co mam ze po prostu zwyczajnie tak szybko mi urosło e2 ? Podatność ? Cxy to nie możliwe zupełnie biorac takie dawki jakie biorę ? A niestety pytać się cxy np kupno z andorchemu aromasin ma sens to nikt tutja nie odp
Czy e2 tez może samo z siebie w końcu zatrzymać się na jakimś poziomie przy takich dawkach testa ?



Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-07-07 05:20:06

Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-07-07 05:21:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie inhibitory

Następny temat

inny środek zamiast izoteku w celu zapobiegania powstawania ponownie syfom na ciele

WHEY premium