SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Exe i estro 18, widełki 11-43

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Inezz96 z działu Zapytaj trenera i dietetyka.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 131
Cześć, panowie wbijam 250enana e7d wywaliło mi estro 2,5x norme brałem exe 0,5 tabsa rano i wieczorem po tygodniu zbiłem poniżej polowy normy i teraz pytanie czy tabletka to nie za dużo i zmniejszyć teraz na pół i za parę tygodni popatrzyć co z estro ?, czy trzymać tak jak jest?? Czuje się ok libido itd spoko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
1 tabletka dziennie to spora dawka, daj 0.5 tab co 3 dni i zbadaj po 3 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 131
generalnie mam strzały 250 e7d podzielone na 2 w czwartek i niedziele może dorzucić po pół tabletki exe do strzała i zobaczyć jak z estro będzie? Nie chodzi o kwestie $ związane z exe, ale po co się faszerować jak można fajny wynik estro zrobić mniejszymi dawkami, uprzedzam znawców :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Jeszcze wstaw ankietę. Możesz tak dawkować.


Zmieniony przez - makers1020 w dniu 2020-06-30 04:53:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zakupić po cyklu oraz jak stosować Clomid po tym cyklu

Następny temat

Lab na soki

WHEY premium