SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

eq plex raz jeszcze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
niby:)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
niby

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
ja jadłem leciałem z H-drol'em 1-4 eq-plex 3-6 wino 6-10 pamiętam jak wrzuciłem oba naraz ładna pompa cykl był redukcja lato, waga została, wymiary poszły do góry smalec poleciał w h.y osobiscie eq-plex najlepiej połączyć z jakims metylem jest to słabszy środek pokroju epi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
ja ostatecznie nie bralem tego srodka.dalem go koledze. efekty. znaczne uzylenie i poprawa jakosci miesnia, wzmozony apetyt i spadek libido. wszystkie oznaki podobnie jak w boldenonie wiec moze cos w tym prohormonie pokrewnego z boldkiem jest:)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
p.s. na marginesie. ja zamiast tego wolalem nie ryzykowac i kupilem boldka razaka. musze przyznac ze efekty zadowalajace. jakosc pierwsza klasa. tylko podejrzewam ze oprocz boldenonu byla tam domieszka tescia poniewaz cisnienie niezle skakalo.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fryt123 tez tak uwazam ze w boldzie razaka cos jest dodatkowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
;) myssle ze kazdy kto ma wiekrze pojecie o dopingu tez tak sadzi. szkoda tylko, bo przy takiej mieszance podnoszacej cisnienie ciezko sie biega, bo trzeba uwazac zeby serducho sie nie zatrzymalo, a bieganie niestety tez bardzo lubie. no coz pozostaje w najblizszym czasie przetestowac primke balcana i zobaczymy czy tam niespodzianek w postaci domieszek testosteronowych podnoszacych cisnienie nie bedzie:)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
p.s.lukhil a jak oceniasz bolda alpha pharmy? pozdr.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypas. Bralem i znowu bede bral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
:)good mesage. p.s.miales pakowane po 5 czy 10 bo sa rozne opinie wlasnie na temat tych dziesiatek i nie wiadomo komu wierzyc.

romek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl: MASA dobrej jakości -- Proszę o porady

Następny temat

Metka 50tabl.

WHEY premium