SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna a plywanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
witam, wlasnie sie zastanawiam czy dobrym pomyslem bylo by sobie wziasc pare tabletek tussipectu przed plywaniem(mam egazmin na zolty czepek==>1500m )
bardzo mi zalezy zeby zdac. mam 17.5 lat. kiedys mialem troche podwyzszone cisnienie ale niedawno mierzylem i bylo 120/80.
ps. jakby ten temat tu nie pasowal to go przeniescie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Zolty czepek to smiech na sali - zrobilem w 8 klasie podstawowki - w wodzie to bym sie bal eksperymentowac bo tu kazdy organizm reaguje inaczej. A nusz sie wku rwi ze go oszukujesz i ci skurczem posladka podziekuje. Poza tym hmm... patrzylbym na ten czepek i patrzyl... i bym sobie myslal... "Łeee... nie dalbym rady na czysto. Jestem lamusem".

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a to 1500m to trzeba na czas czy tylko przeplynac??? a jak tak to jakie jest ograniczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7583
wszyscy szukaja cudownych srodkow aby latwiej szybciej lepiej...jeszcze pare lat to bez fety do nauki nikt nie siadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Tylko przepłynąć.
W wodzie bym nie ryzykował raczej takich zabaw...

Zmieniony przez - micen w dniu 2005-06-07 15:56:12

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Tylko przeplynac - potem jedna dlugosc kraulem bodaj i skok na dynie + 20 metrow pod woda. Ale to bylo za moiiiichhh czasow... tj. jeszcze w XX wieku =)

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jak tylko przeplynac to daruj sobie... tak jak mowi micen w wodzie to nie zabawa... normalnie jak ci sie zacznie cos dziac to usiadziesz, chwile odpoczniesz i bedzie ok... a w wodzie zaczniesz sie topic, wielki stres i moze byc jeszcze gorzej... jak zalezy ci na wydolnoci polecam expander megabola naprawde dobrze dziala [stosuj jak na etykiecie] albo tauryne z coffina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
no ja też bym neiryzkował czegośtakeigo,czasami jak byłem na ECA to zdarzało mi sie złapać jakiś skurcz (wycienczenie,ale też niedeobór minerałów spowodowany wysiłek i wielką potliwością) i zawsze wiedziałem,że do wody na jakieś większy pływanei nie ide tylko tak sie popluskać hehe i najwyżej kawałek przeplynąć.tak jak ty,1.5 km bym sie bał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
dzieki wszystkim za wypowiedzi. i zeczywiscie nie bede bawil sie z tussipectem.(bo trzeba chyba 20m pod woda przelynac wiec jak ma sie cos stac to ja dziekuje;])
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
efka na wydolnosc to mistrzostwo swiata
nie jeden ratownik wymiekl za czasow jak plywalem
ale sie nie chwale jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Efedryna jest faktycznie dobra na wydolność, ale dla kogos kto jest starym efedrynowcem jak ja , ale tak na pierwszy raz to radzę popróbowac bez wysilku

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wskaznik anabolizmu i androgennosci

Następny temat

Koniec cyklu

WHEY premium