SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dostinex dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mowie zrob badanie na prolaktyne po tym cyklu z deca, przed wejsciem na trena, wtedy zobaczysz jak wynik i czy trzeba zbijac czy nie, zapewne lekko bedzie norma podwyszona, jak bedzie potrzeba to uzyjesz jak nie, zostawisz na kiedys tak, taki srodek sie nie zmarnuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
mm1986
Mowie zrob badanie na prolaktyne po tym cyklu z deca, przed wejsciem na trena, wtedy zobaczysz jak wynik i czy trzeba zbijac czy nie, zapewne lekko bedzie norma podwyszona, jak bedzie potrzeba to uzyjesz jak nie, zostawisz na kiedys tak, taki srodek sie nie zmarnuje


Ja po dece robię mostek 3,4 tyg zbije prolaktyne bromo.I wchodzę na tren. Jak nie ma problemów to po co jeść cabaser/dostinex ? Można dać profilaktycznie 600mg b6

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
tak zrobie,czy tym mostem moze byc przedluzenie enana?

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-02-22 19:48:34

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Adamsky
mm1986
Mowie zrob badanie na prolaktyne po tym cyklu z deca, przed wejsciem na trena, wtedy zobaczysz jak wynik i czy trzeba zbijac czy nie, zapewne lekko bedzie norma podwyszona, jak bedzie potrzeba to uzyjesz jak nie, zostawisz na kiedys tak, taki srodek sie nie zmarnuje


Ja po dece robię mostek 3,4 tyg zbije prolaktyne bromo.I wchodzę na tren. Jak nie ma problemów to po co jeść cabaser/dostinex ? Można dać profilaktycznie 600mg b6



Przeczytaj moje posty, co ja mu radzilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
barykukurydza
tak zrobie,czy tym mostem moze byc przedluzenie enana?

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-02-22 19:48:34


Jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
mm1986
Adamsky
mm1986
Mowie zrob badanie na prolaktyne po tym cyklu z deca, przed wejsciem na trena, wtedy zobaczysz jak wynik i czy trzeba zbijac czy nie, zapewne lekko bedzie norma podwyszona, jak bedzie potrzeba to uzyjesz jak nie, zostawisz na kiedys tak, taki srodek sie nie zmarnuje


Ja po dece robię mostek 3,4 tyg zbije prolaktyne bromo.I wchodzę na tren. Jak nie ma problemów to po co jeść cabaser/dostinex ? Można dać profilaktycznie 600mg b6



Przeczytaj moje posty, co ja mu radzilem.

mm ja nie do Ciebie, tylko o mostek mi chodziło w przejściu dalej juz nie tyczy posta twojego

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Aha, rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
mm1986
barykukurydza
tak zrobie,czy tym mostem moze byc przedluzenie enana?

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-02-22 19:48:34


Jak najbardziej.

tak poleci

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
mm sog ,dzięki
W sumie jak wywali prolaktyne to poczuje chyba po libido bo generąlnie to faja mi stoi jak cham po lasem i bzykać mi się chce jak Guciowi ,zresztą spróbuje ogarnąć badania,jestem w UK i mój doktor jest spoko to powinienem załatwić skierowanie(tak to tu idzie) ale poszukam tez prywatnego laboratorium

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 110
ja brałem pół tabletki dostinexu tygodniowo


Zmieniony przez - Chre1932 w dniu 2018-08-13 14:37:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka problem

Następny temat

DECA+TEST ENanT+ARMIDEX

WHEY premium