SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dostawca prądu i gazu wali w człona

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wymienię nazwy bo się jeszcze z nimi nie kontaktowałem w tej sprawie ale opiszę co się stało.
kilka dni temu spisałem liczniki i wysłałem im. dostałem rachunek który pisze że jestem im winien 171 funtów i że 17 grudnia pobiorą z mojego konta 273 funty. zadzwoniłem do nich i spytałem skąd różnica i czemu mam im bulić 273 skoro wiszę im 171. nie byli w stanie odpowiedzieć, dziś dostałem poprawny rachunek. ale zacząłem analizować poprzednie rachunki i co się okazało to że już raz był rachunek gdzie pobrali 30 funtów więcej niż im byłem winien i kwoty tej nie zakredytowali nigdzie indziej, więc mi to zwyczajnie zaj**ali. było też pobranie z mojego konta 33 funtów które też nie było nigdzie zakredytowane.

pytanie krótkie: gdzie mam te kanalie podp******ić że robią swoich klientów w ch**a wysyłając im gówniane rachunki i ciągnąc kasę za nic?

bo że zgłosze to gdzie trzeba to jest pewne, tylko jeszcze nie wiem gdzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
trzeba kontrolowac liczniki- bo mimo ze nikt nie przychodzi to oni szacuja zuzycie i moga wysylac rachunki na kwote jaka chca. Najlepiej to do goscia jakiegos od praw konsumenta, moze do citizen advisor?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
citizen advisor za słabbe
mi dają rachunki na podstawie moich spisów z licznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
mi tez daja na podstawie licznikow co 3 miesiace mimo ze ostatni raz gosc byl w marcu je spisywac wal do leyusa on zrobi remamenty z nimi

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15408 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388282
u mnie to samo jest, place jakos co 2 miechy z tym ze koles spisuje liczniki raz na 2 pejmenty wiec rasz placisz wiecej, a pozniej on po zweryfikowaniu wyrownuje rachunek, wiec nie wazne jaka pora roku raz placisz mniej a raz wiecej

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Pod.j** ich tu:

http://financial-ombudsman.org.uk/

-------------------

Nie praktykowalem tego na wlasnej skorze. Jeszcze. Bo sam mam pewne problemy, wiec bede w przyszlosci.

Mam ten link od kumpla, ktorego zona robi w firmie odzyskiwania dlugow.
Oni wszyscy robia w portki na dzwiek ombudsman. Bo, wg. zony - za samo zalozenie sprawy firma PLACI 500 funtow. Na dzien dobry. I za nic.

Nie mam powodow, by nie wierzyc koledze i jego zonie.

----------------

Co robic.

Zaczynasz korespondowac z dostawca gazu. Tak dlugo, az dostajesz list - w ktorym Ci karza placic oraz jest numer referencyjny.

Wtedy piszesz do nich, ze nie jestes zadowolony z decyzji, uwazasz, ze to niesprawiedliwe i ze chcesz sie poskarzyc ombudsman.

I to powinno poskutkowac.

A jak nie - to skarzysz sie do nich. Dajesz pelna dokumentacje, maile itp oraz numer ref. I oni ich pogryza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie kiedys odlaczyli bo nie zgodzilemsie placic estimate, prad jednak dalej mam i to od lat nawet plombe mi zalozuyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kult
mnie kiedys odlaczyli bo nie zgodzilemsie placic estimate, prad jednak dalej mam i to od lat nawet plombe mi zalozuyli


pewnie zrobiłeś ten myk z licznikiem prepaid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, licznik mam na zewnatrz, sw mikolaj mnie podlaczyl bo powiedzial ze jestem dobrym chlopcem, ja nic nie wiem, nie znam sie, nie jestem elektrykiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Francja Niemcy Dam Prace

Następny temat

Armwrestling Irlandia

WHEY premium