SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do wszystkich fachowców głębsza rozkminka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
Otóż sprawa wygląda następująco:czytam te wszystkie artykuły o odchudzaniu jak i o budowaniu mieśni i troche to wszystko jest niespójne ze sobą. Bo w jednym artykule jest napisane że bieganie jest dobre na spalanie tkanki tłuszczowej a w drugim że długie bieganie spala mi mieśnie ponieważ jeżeli organizm nie będzie miał już zapasu energii to spali białko z mięśni. Ale podobno najlepsze ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej to ćwiczenia aerobowe bo w nich to organizm pozbywa się bardzo szybko energii i podobno od razu mobilizuje zapasy tłuszczu do przetwożenia. ale mnie zastanawia jedno, czy podczas cwiczen aerobowych organizm nie wciagnie mi białka z mięśni? co nagle ominie organizm energie z białek mięśni? czy w takim razie próbując się odchudzić mogę zapomnieć o budowaniu mieśni na silowni, które beda mi sie kurczyc podczas biegania czy jeżdżenia na rowerku? co o tym wszystkim sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
dokładnie albo robisz mase albo redukcja.

Cały ten sport polega na tym że trzeba robic mase tak żeby podczas wzrostu wagi ciała szło jak najwiecej mięśni i jak najmniej tłuszczu.

A następnie redukcje tak żeby jak najmniej mięsa poleciał a jak najwięcej fatu.

niestety zarówno przy masie jak i redukcji rośni/maleje zarówno miesnie i tłuszcz kwestia tylko w jakich proporcjach a o tym decyduje dieta.

cała filozofia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mama robi dżem.

Następny temat

dietka do poprawy

WHEY premium