SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlugość pojednyczego cyklu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
czyli dawka rodzaj sterydów i cyklu ma tiu znaczenie.

Marku krótka piłka według ciebie roczny cykl jest bardziej inwazyjny niż przypuśćmy osiem tygodni na toksykach w wysokich dawkach rozpiszę przykładowo.

1-7 tren 75ed
1-3antek 50ed-150e
3-8 meta 50-60mg
1-8 prop 150ed

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie o to tu chodzi,
i tak na tym nie poprzestaniesz, a jak przestaniesz to spadniesz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
miczelx wiem , wiem chodzi mi o aspekt zdrowia.

Z tezą Marka o małych dawkach nie do końca się zgadzam na hrt małe dawki testosteronu przyczyniały się do polepszenia jakosci życia , zmniejszenia ryzyka cukrzycy itd nie mając poważnych skutków ubocznych.
Jak znajdę arta to go wkleję.
Dawki testa 100-200mg tygodniowo.

Ciekawy jestem opinii Kazama w tym temacie może tu zajrzy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
co za niewdzieczny sport o ile mozna to nazwac sportem .
Chodzisz na treningi x razy w tygodniu tydzien w tydzien przez lata ukladasz dzien pod silownie i posilki , wazysz kazdy posilek tak zeby wszystkiego bylo w sam raz , nie pijesz , nie palisz robisz wszystko zeby zmaksymalizowac przyrosty , czytasz codziennie i starasz sie wzbogacac swoja wiedze . Trenuj ciezko czasami konczy to sie rzyganiem . Rezygnujesz z wielu rzeczy (ktore i tak dla Ciebie nie maja znaczenia - np dyskoteka w sobote ) z racji tego ze chodzisz na silke i prowadzisz "zdrowy" tryb zycia. Wszystko po to zeby wygladac tak jak sobie wymarzyles. ( mowie tutaj o powaznym podejsciu ) I jaki tego efekt? przedwczesna smierc w wiekszosci przypadkow lub powazne problemy zdrowotne.
Ale z drugiej strony dlaczego mielibysmy odbierac sobie marzenia?
Dlaczego mamy nie robic czegos co kochamy?
Cos co sprawia ze nasze zycia jest lepsze i jestesmy szczesliwi kazdego dnia bo trening sie udal ?
Jezeli przestaniemy koksowac i traktowac silowni powaznie co bedziemy robic ? zastanwial sie ktos z was ?
Co by robil gdyby nie chodzil na silke? moze gral w tenisa albo niewiem , zyl jak zwykly kowalski bez celu budzil sie rano i byl nieszczesliwy?
Klucz do szczescia to robic to co sie lubi robic.
Oczywiscie trzeba znalesc jakas rownowage poza silownia miec czas dla rodziny , czas na wspolne wypady weekendowe czy wyjscia wieczorem lub wakacje . Wiadomo ze w naturze czlowieka zawsze pozostanie szukanie restuaracji gdzie mozna dobrze zjesc w poblizu tego gdzie sie bedzie lub szejk w torbie ale jakos nie widze dla siebie innego zycia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
center - bez towaru ja bym ukladal domki z zapalek. juz nawet kupilem 2 duze kartony po przeczytaniu tego tematu

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
temat ryje przez chwile haha
chyba specjalnie marek go zalozyl zeby sprac nam mozgi troche .
I sie udalo .
Chudzina ciekawy pomysl , tez musze cos wymyslec sobie .
Generalnie mialem kiedys tam wyrzuty sumienia ze jestem chory na punkcie silowni ze przesadzam itd ale spojrzcie na to z innej strony kazdy jest *******niety na swoj sposob !
Goscie ktorzy wkladaja sobie mlynki do mielenia marichuany w uszy tez nie sa normalni . Kazdy jest ***niety tylko na swoj sposob.
Wazne zeby robic w zyciu to co sie lubi i dazyc do spelnienia marzen bo inaczej to gowno a nie zycie .
Generalnie zmienilem podejscie do ludzi i nie komentuje juz nikogo ze ten jest dziwny albo ***niety bo cos tam on pewnie patrzy na mnie i mysli to samo .
Kazdy ma swoja faze i tyle .


Zmieniony przez - Center88 w dniu 2011-08-31 23:56:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767




"What Can I do ? What Am I doing with my life ?Am I living it? Or Am I just going to some hum drum job that I dont really want to be at? Doing some mini skill task getting paid to be a mindless drown.Or Am I out there living ife on my terms the way I want to live it do things I want to do "



Zmieniony przez - Center88 w dniu 2011-09-01 00:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Nie lubie goscia, ale w tym ma racje kazdy ma prawo robic to co lubi, a na dodatek on jest jednym z najlepszych na swiecie.

Nie wiem jak wy panowie, ale ja juz nie potrafilbym byc zwyklym malym szarym czlowieczkiem

Wracajac do tematu na SAA jestem od stycznia zeszlego roku, w przerwach miedzy powaznymi bombami leca mostki z malych ilosci testo. Ja juz zdaje sobie sprawe ze po dluzszym czasie nie bedzie sensu sie odblokowywac i zostanie mi trt w przyszlosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Z tymi zgonami przez saa jest jak w tym filmie "Bigger Stronger Faster" gdzie nie ma na to zadnych potwierdzonych badan czy nawet dowodow.Gdzies tam bylo ze chlopak bral i sterydy doprowadzily do jego smierci,depresji i w wyniku do samobuja.

Nie ma nic na ten temat w niezaleznych badaniach wiec to tylko przypuszczenia ze cos moga powodowac sterydy.

Mysle ze lepiej sie skupic na niepaleniu i nie piciu niz braniu saa.to chyba jest najbardziej szkodliwe dla spoleczenstwa


Podobnie bylo z tym wrestlerem Chrisem Benoit co zamordowal swoja rodzine i popelnil samobuja.Tylko wszedzie pisali o sterydach ale malo kto wspomnial ze byl uzaleniony od narkotykow i lekow psychotropowych.


Drugie to przypadek Arniego.Mial przerost komory to zaraz sie rozpisywali ze to przez saa,tylko nikt nie pomyslal ze bez saa tez moglby miec przerost,a nie jeden co nawet nie trenuje zadenego sportu lub robi to czysto tez moze miec ta dolegliwosc.Wszystko to jest robienie przez media wielkiej antyreklamy.Naciagania faktow i brniecie do prawdy na skroty.


Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2011-09-01 08:21:55

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3173
znajdzcie sobie inne HOBBY - zarabianie kasy, bycie bogatym, ruchanie dziwek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsze bomba kilku miesieczna z glowa.

Następny temat

Megavol po terminie

WHEY premium