SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depresja czy nerwica - czy ktoś chorował poważnie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
NAVR SSRI niekiedy paradoksalnie nailija ataki paniki , dlatego zawsze benzo powiino być pod ręk ewentualnie sedatywny,, neuroleptyk,, najczęściej efekt ten występuje przy fluoksetynie najrzadziej po paroksetynie/fluvoksaminie.
Escilopram jest tak po środku, tej tablelki, jest wyrażnie napisane w literatuje że SSRI lub SNRI mogą zwłaszcza na początku kuracji w nerwicach lub lęku napadowym nasilać lęki, znacznie częściej niż przy starych lekach TLPD,np doxepina czy amitryptylina uspokaja od razu.
SSRI są dużo słabsze niż TLPD mają mniej s.u ale coś za coś.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
tak jak mówi wnc, każdy jest inny, dlatego też każdy inaczej reaguje na różnego rodzaju środki.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
no zjadłem przed tym atakiem po esci (branie ok miesiac) doraznie alpragen (alprazolamum) jedna a potem druga tab 0,25mg i nie pomogło. potem pogotowie bo nie umiałem juz wytrzymac. ja ogolnie na tym leku i czasem tez na sertagenie bo wiekszym wysiłku zle sie czuje i mam wysokie cisnienie, nakreca to nerwice bardzo. mam zmienione leki na cisnienie i jak narazie jest okej, wczoraj piłem lekka kawe i było okejo. mowilem o tym i psychiatrze, rodzinnemu i kardiologowi. pikawa jest niby zdrowa tylko mam skoki cisnienia. ogolnie czesto mam słabe dni przez to gowno... po treningu czy tam bieganiu zamiast poczuc sie fajnie jak zawsze to sie czułem zle. ostatnio mialem cisnienie 160/100 po treningu przez ponad godzine po treningu, łeb mnie bolał, rzygac mi sie chciało. rano tez wstałem jak na kacu co ostatnio jest norma... chociaz przechodzi do pół godziny alenie jest to nic przyjemnego tak sie budzic do zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
przed zwolnieniem potrafilem miec na nebilecie 5mg wieczorem 140/90 co juz mnie denerwowało a przed praca 160/120 i tetno około 90... juz po beta blokerze. od razu wkret ze serce chore, ze nie dam rady pracowac, ze bede miał udar itd... cisnienie mi zbijali tabletkami i zatrzymało sie na 130/100. roznie lekarze mowia, jedna babkami gada wszystko nerwy, inny lekarz znow mi mowil na puncie ze nie moga tak nerwy podbijac mocno chyba ze naprawde cos sie dzieje a ja w sumie wygladałem normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
po paroksetynie (paxtin) nie mialem takich skutkow ubocznych jak po esci czy sertagenie. nie mialem tego pobudzenia takiego, takiej bezsennosci. potrafiłem sie budzic w srodku nocy po 2h snu gdy kładłem sie wymeczony i słuchac serca itd... lęki, mysli... człowiek w swoim domu a jakby w koszmarze. tak samo nie mialem takich kołotań... ekg wychodziło super i tetno 59 a ja czułem kołotania. mozliwe ze mam bardzo wrazliwe serce... czekam na wizyte u kardio bo mialem holter 2 tyg temu, zobaczymy... moze mam cos utajonego.. w kazdym razie na receptach pisało ze te srodki mozna brac jedynie jesli pikawa jest okej i nie ma nic w ekg i w przeszłosci nie było a ja kiedys miałem arytmie na ekg pare lat temu. czytałem tez ze jest cos takiego jak nerwica serca ale nie chce sie wkrecac sam ponownie...mam wizyty, staram sie byc spokojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
nie jesteś sam, ja jak czytam ten temat to aż mi serce dziwnie bije i mam wszystkie objawy które tu ktoś napisał, powoli do przodu a będzie dobrze, wystarczy TYLKO nie melanżować a z czasem wszystko się poprawia.
2

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
życie do góry nogami ale moze pozyjemy dłuzej bez melanżu hehe, bo czlowiek ogarnie to co nieogarniete. ciesze sie, ze nie jestem sam ale z drugiej strony szkoda mi wszystkich z tym gównem. widocznie tak nam było pisane;] dobre podejscie pomyslec, ze sa tacy i to wielu, ktorzy maja bardziej prze srane zdrowotnie... gdzies przeczytałem ostatnio; co cie nie zabije... to nerwica:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Nie wszystko stracone Nerwice można wyleczyć/zaleczyć ale potrzeba czasu , cierpliwości,chęci,samodyscypliny. Nie pokładaj nadziei w samych farmaceutykach wszystko głównie zależy od Ciebie/Was . Trzeba myśleć pozytywnie . Powrotu do zdrowia życzę wszystkim



Zmieniony przez - szakalek89 w dniu 2016-01-25 16:14:04

Zmieniony przez - szakalek89 w dniu 2016-01-25 16:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
ja sie pogodzilem z testem do konca zycia :) i nie ktorzy beda juz musieli tez niestety wiele razy schodzilem z testa po paru latach ON i bylo KO zyciowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
raz wchodzę do psychiatry a on jak pacjent wygląda myślałem że to ukryta kamera więc wyszedłem haha

wyjdziesz z tego, też testa bije delikatnie, dieta, treningi i jest pozytywnie z tygodnia na tydzień

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

inhibitory aromatazy

WHEY premium