SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depo testosterone - co Wy na to???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
tcox więc dla Ciebie ma znaczenie rozmiar tabsa?
miałem znajomego który żarł po 9 tabs polaka zamiast 6 bo są mniejsze tabsy od ruskich

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 358
nie ma znaczenia rozmiar a zawatosc to kolega dobry agent heheheh i 3 oko mu nie uroslo;pppppp a rozmiar jest isotny bo w kazdej jest tyle samo substancji wiec jesli miesci sie to w malej tabsie to w tej wieksze musi byc ocs jeszcze pytanie co:[pppp chyba wole nie wiedziec ;ppp


ps. tak chodzi mi o LL

II---II GIM II---II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
omg...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 358
BadMad.......

o co chodzi???

II---II GIM II---II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
wielkośc tabletki nic nie oznacza,wypełniacza może być i 3 razy tyle.A ta indyjska meta nigdy tamtych rejonów nie "widziała"

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykladowy posilek
1) 250g piersi z indyka , 200g ryzu
2) 10 jajek 2-3 bułeczki
Jadlem 6 posilkow dziennie jakies o ile sie nie myle bo to było dawno - 5-6 tysiecy kalorii
Nie wiem czemu sie BadMad mowisz ze to powod do płaczu bo tak sie własnie powinno nabierac masy na takim cyklu. jesli mialbym nabrac 7kg jak mowi
torch to nawet bym sie nie zabierał za taki cykl...
Te 7kg to ja moge na propionacie z winstrolem robic wtedy bedzie czysta masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 358
zgadzam sie!! ja robie okolo 6500-7000 Kcal dziennie ale wspomagane to jest i gainerem i carbo.... i na 13 kg masy nowej mam tylko 0.5 cm wiecej w pasie wiec tesz uwazam ze nie ma nic w tym zlego

II---II GIM II---II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jeśli zrobiłeś 10 kg w ciągu tygodnia to raz że to nie miało wiele wspólnego z mięśniami a dwa że sajdy takiego przytycia są wysoce nieadekwatne do pozytywów(o ile takowe widzisz)




Zmieniony przez - BadMad w dniu 2007-02-19 16:35:03

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
gratulacje jak za kazdym razem masz takie przyrosty tcox

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat w tym cykly 1 tydzien dal taki efekt poniewaz bylem po robieniu rzezby wiec dlatego az taki nastąpił skok w tym 1 tygodniu.
Ale i tak przewaznie mialem z 16-20 na cyklu tyle ze normalnie az takiego skoku nei ma w 1 tygodniu.
Pas niestety zwiekszał sie nawte z 10cm ale to byla tez wina rozepchania żołądka a nie tluszczu. niestety tak jest jak sie je na na siłe nawet jak sie nie chce. bo jedzac takie posiłki co 2,5 h nie bylem głodny wiec trzeba bylo sie zmuszac. jesli juz sie truc koksem to trzeba wykorzystać efekt działania i ja jestem zdania ze na takim koksie nalezy jesc jak ,,swiniaczek,, ;] Raz na cyklu jadlem tylko bardzo dobrej jakosci jedzenie (wydawwalem na same jedzonko z 800zl -piersi ryz itd nie licze wody napojów , sokow itd) na innym wcinalem czesto frytki i na efekty nie narzekałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANABOL NA MASE??? PRZY ODPOWIEDZNIM TRENINGU???

Następny temat

=====>>>>KOX A WZROST<<<<=====

WHEY premium