SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca "terapeutycznie"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
Witam Was... nie wiem czy dobrze ujołem w temacie to o co chce sie zapytać, dziś wieczorem kiedy siedze nad książkami odczówam zmiane pogody na stawach które strasznie dają mi sie we znaki... właśnie to natchneło mnie do napisania tego na forum...
Kilka lat temu Gochan pisał, że stosuje dece w dawce 50mg tygodniowo w celu polepszenia stanu stawów... wiem, że przez te kilka lat dział doping bardzo sie zmienił - rozwiną. Stąd też moje pytanie czy stosowanie deci "terapeutycznie" w dawce wyzej wymienionej w celu polepszenia stanu stawów na cuklu opartego na testosteronie ma sens ?
nie chodzi mi w tym miejscu o działanie anaboliczne tego środka lecz tylko o ochrone stawów...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
co masz na mysli mówiąc staw...
nandrolony ogólnie stymulują dobrze bardzo synteze kolagenu a wiec poprawiaja stan ścięgien etc ale nie chrząstki stawowej samej w sobie

glukozamina zreszta tez nie jest jakimś wielkim i świetnym lekiem na to ... własciwie to jako profilaktyka jest ok - nic więcej

czy warto dodawac nandrolon do tescia ? warto
zawsze warto połączyc nandrolon z tesciem

dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Testosteron powoduje szybką regenerację organizmu, co za tym idzie wzrost samopoczucia, może stąd odczucie regenaracji stawów, osobiście nie słyszałem o takich zastosowaniach testosteronu, ale wiadomo nikt nie jest alfa i omegą.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
testosteron nie działa pozytywnie na stawy, przynajmniej nie słyszałem... sle przy dużym wysiłku na cyklu i przy dużych skokach siły stawy narażone są na kontuzje przed którymi chce sie ustrzec...
chodzi mi o zastosowanie w tym celu deci a nie testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
o faktycznie,pomyłka.
Ale zdań to ty nie potrafisz składać po polsku

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
nei wiem czy działa czy nie ale to jest historia z życia wzięta.mój przyjaciel,,konkretne bydle ,poszedł kiedyśdo lekarza,że go boli stopa.na prześwietleniu wyszło,że miał złamaną kość śródstopia ale "jakimś cudem" bardzo szybko sie już zrosła i zregenerowała..a od miesiąca był an cyklu prolo i mietka...więc coś w tym jestLekarz nie mógł sie nadziwić,że ze złamaniem w takim miejscu mógł w sumie chodzić i wszystko i odczuawł tylko lekki ból,a do tego w chwili prześwietlenia kośćjuż była prawie całkiem zrośnięta


edit:też sie zawiesiłem w tych rozważaniach i m,yslalem ze w koncu o teściu prawicie

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2005-06-13 09:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Leon to nie byla pomylka dobrze napisalesc tesc ma wplyw na stawy po np prolo mamy wieksza retencje wody co moze powodowac zmniejszenie bulu w stawch podobnie dziala deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
looknij do tego posta
https://www.sfd.pl/temat205835/
i jeszce do jednego do któego gdzieś tam właśnie powiniene być link

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Kacperson - zrośniecie sie kości w tym tempie było spowodowane metanabolem a nie prolo. metanabol niesamowicie odkłada wapń w kościach, byłem w podobnej sytuacji co Twój kumpel. Metanabol też dobrze działa na stawy.

Dece terapeutycznie stosuje sie 50mg co 3 tygodnie a nie co tydzien, a jak troszczysz sie o stawy to nie opieraj cykli na testosteronie. powinien być dodany do cyklu w dawce 100-200mg na tydzien a cykl opieraj na deca/boldo/meta.
Lub drożej prima/oxa.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
retencja h2o -> lepsze smarowanie stawow

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
na cyklu ino
a po cyklu ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
dzieki za odpowiedzi
a taki środek jak naproksen kojażycie? nie wiem jak to sie pisze.. też coś na stawy pozytywnie działa [bez działania anabolicznego]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duraject & Durabol 200

Następny temat

Prawda czy Falsz??

WHEY premium