SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca dobra na 1 cykl czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
Czecho. Jestem tu nowy.Ćwiczę już 4 rok z pół roczną przerwą gdzieś w połowie:) Początki na sucho ile sie da pozniej dieta plus suplementy i doszedłem do takich wymiarów: Klata: 116 cm bic:44 cm waga:88 kg wzrost:182 cm:) Wyciskanie: 130 kg i teraz stoje w martwym punkcie:/ przez ostatnie miesiące masa mi idzie ledwo ledwo zmieniałem diete plany treningowe i nic. Pomyślałem ze w koncu chyba nadszedł czas na kox. Poczytałem już conieco na forum. Chciałbym zaczac cylk od metki(100 tab) i do tego dece którą tak wszyscy odradzają na pierwszy raz.<5 shitów> plus odblok dobra dieta i jakieś suple do tego. No i właśnie czy rzeczywiście ta deca na początek nie jest dobrym pomysłem?? chciałbym sie dowiedziec konkretnie dlaczego i czy nie da sie zrobic czegos zeby temu zapobiec:) Bardzo zalezy mi na dece koledzy wprawdzie walą po kilku cyklach dopiero dece ale własnie dece sobie najlepiej chwalą i mi proponują chociaż nie jestem do konca przekonany:) czekam na odp pozdro:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12309
j/w.. sprzedaj komus deke sezon w pelni pujdzie jak swierze bułeczki i kup se mete naposim albo polska i dzialaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jak sama mete zjesz to bedzie petarda
mozesz tez propa wziac

deki nie bierz, mocno blokuje, libido spada /na dlugi czas/
deka jest dobra do bardzo dlugich zlozonych cykli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
na pierwszy cykl najlepiej uderzyc samego testa...
np.
1-10 250mg e5d
i obserwowac swoj organizm jak reaguje...
deca bez testa zdecydowanie odpada bo jak towar bedzie legit to cie moze mocno przyblokowac...
czyli z deca bez testosteronu ani rusz...
jak juz sie uparles na ta dece to mozesz uderzyc cos takiego...
1-10 deca 200mg e7d
12-test enan 250mg e5d
w przypadku jednego jak i drugiego cyklu nie zapominaj o odbloku

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
j.w tez ok

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
czyli mowicie ze dece <nawet 5 shitów> bez testa albo propa nie brac?? słyszałem ze ze sprzętem jest pozniej problem ale własnie jak to wygląda?? problem jest przez okres brania i kilka tygodni po czy problem jest na wieczność amen.??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
testosteron enan-dlugi estr
testosteron propionat-krotki estr
tak dla sprostowania
to zalezy od organizmu w jakim stopniu cie przyblokuje ale mysle ze przy dawce deki 200mg na tydzien i 250mg testa enana i dobrym odbloku bylo by si

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
no ok ale dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Czy ze sprzętem jest problem tylko podczas brania i pare tygodni po braniu czy problem jest juz na stałe?? i troche kupa sie zrobiła do dece już mam. Martwy punkt:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
zaznaczam jeszcze ze nie zalezy mi na straszym przyroscie chodzi mi o kilka kilogramów 3-4 kg do góry i około 1-2 cm w obwodach a nie chce kuc nie wiadomo ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
po odbloku wszystko wroci do normy ...
dobranoc

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
a jak sie ma sprawa jakbym np nie zastosował odbloku i waliłbym samą dece???;> sprzęt po odstawieniu decy po jakims czasie wroci do normy czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
wiec ok mam dostęp do sustanolu. Czy sustanol z deca to dobre połączenie?? i ile do 5 shitów decy musiałbym wziazc susta po jakich dawkach??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRAWNOSC A BOMBA

Następny temat

obolala lewa strona

WHEY premium