SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca Bd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
a wiec zapodalem sobie do cyklu deca z BD i tak czytajac i sluchajac opinie wielu ludzi jest w **** wy***ek a jest taka sytuacja ze moge ja sprzedac ale jaka inna zastapic skoro teraz ogulnie jest duzo wy***ek a tak pozatym czy to musi byc wy***ka przeciez ktos by nie wpuscil tam jakiegos tescia czy cos w tym stylu chociaz firma podobno upadla rok temu. Dobra nie pier.....lac smutow bral ktos ostanio ta deke?? i czy sie nie rozczarowal wiem ze to zalezy od zrudla ale mimo to ?? z gory dzieki

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
Albo inna dece bym wzial albo jesli sa mozliwosci finansowe to winstrol-jesli nie masz dostepu do innej deki. i albo meta z oma na poczatek potem winstrol odrazu po mecie labo z krotka przerwa albo wszystko razem-meta zeby sie nakladala z wisntrolem-super efekt gdy sie nakladaja te srodki na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
raczej nie znajdziesz kogoś kto brał...mała kto już odważy się zaryzykować i wybrać tą firmę... a co do tego lania testasia to się akurat mylisz......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
Co do firmy to powoli zaczyna wracać do łask, przynajmniej jezeli chodzi o metanabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
propa sam niedługo będę wbijał tej firmy bo wpadł mi w ręce flakonik i go wykorzystam we wiosennym cyklu:)ale na nic droższego bym się na chwilę obecną nie porwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28159
a czy to jest temat o mecie i teściu?!! bo chyba nie wiec jak chcecie pisać o innych środkach to nie w tym temacie bo później syfu pełno i gorzej się czyta(chcecie zakładajcie osobne tematy)

co do deki to różnie bywa, zależy co tam w twoich stronach maja
w moich stronach każdy chwali sobie tą deczke, sam biłem ostatnio ale za krótko żeby powiedzieć coś na swoim przykładzie bo przerwałem cykl z powodu choroby ale znam wiele osób co biło w ostatnim czasie i działało jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54907
Ty chcsz bic sama dece ?

"Świat jest zbyt wielki aby być małym... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bez szans na poprawne dzialanie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wyzej popchnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
nie nie w zadnym wypadku sama!!! bez przesady... z omka nie robcie zemnie dzieciaka ktory nie ma pojecia o anabiolikach aczkolwieku znawca tez nie jestem!!!

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
po co tyle testów mieszac ze soba

po dece BD buzia jak ksiezyc w pełni, zainwestuj w cos pewniejszego.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
jw jak under bierz ATOMIC jak apteka wiadomo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANOLON 50 Uk-labs

Następny temat

rozpiszcie proszę szybko :)

WHEY premium