SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca+prolo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1783
witam , wiem,ze walkowane to bylo milion razy i sam wlasciwie juz pytalem o to 2,5 roku temu przy ostatnim moim cyklu. Mianowicie mam 8 x deca 2ml/200mg oraz 14x prolo. Wiem,ze prolo powinienem miec z 20,ale niestety tak wyszlo. Teraz pytanie o branie:
200mg co 7 dni deca(przez 8tyg) i 200mg tesciu tez co tydzien? czy w takim ukladzie tescia rozpoczac nieco pozniej niz dece,aby jego branie trwalo tydzien dluzej? z gory dzieki za odp;) pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
możesz tak i tak , ważne że teścia masz więcej niż deki , ja bym brał razem teścia i deke od początku , w 1 szocie bierzesz deke i teścia jakby co , żeby nie było niepotrzebnego kłucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
po pierwsze ankieta poza tym testo pasowało by ze 2 tyg więcej od deki i jak napisałeś masz za mało testo jak nie masz dojścia do prolki szukaj np cido lub jakiegoś innego enana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1783
ok,dzieki za odpowiedzi. Moje dojscie od tygodnia jest w anglii,wiec musze poszukac drugiego:) co do klucia to beda szoty co 7 dni i nie ma znaczenia to,ze wypadnie strzal w dzien bez treningu? rozumiem,ze tesciu z deka po 1ml np w 1 udo i zaraz ta sama ilosc mieszanki w 2 udo? w ten sposob wymieszaC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
możesz dwa ml w strzykawce w udo bez problemu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1783
no wiem,wiem ze 2 wejda,ale mam dawac 2ml deki i 2ml tescia rozumiem? wiec stad pytanie czy wymieszac je tak,ze w 1 szocie deka i tesciu-kazde po 1ml i drugie udo tez? czy nie mieszac- 1 udo tesciu ,a drugie deka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
e7d przy enanie to tragiczny pomysl, e5d najrzadziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
tak jak scorpio test co 5 dni a możesz mieszać w jednej deke z testo możesz też deke z deką nie ma różnicy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1783
a tutaj ankieta:)
1.WIEK:24
2.WAGA:89
3.WZROST:185
4.WYMIARY:
BICEPS:41
KLATA:114
UDO:55
TALIA:87
5.STAZ NA SILOWNI:6lat (z malymi przerwami)
6.DIETA-jest , do tego obecnie suple od tygodnia
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:deca + prolo i oma- ok2,5 roku temu,3,5 roku temu podobny cykl
8.TRENING:4 x w tygodniu+bieganie
9.CEL CYKLU:rozrost,wzrost wagi,wzrost motywacji;)
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:2,5roku
11.POZIOM BF% nie mierzylem,ale zima nieco wiecej,latem do przyjecia:P
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):spore skoki wagowe-gdy nie cwicze ok 83kg,podczas chodzenia na silownie srednia waga 90kg
13.STAN ZDROWIA:b.dobry,w grudniu przeszedlem badania.
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:porost w normie,lysienie zapewne przede mna
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :97,5kg
martwy ciag :75kg
przysiad :nie moge przez kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1783
ok,wielkie dzieki za odpowiedzi!! niech przyrost bedzie z Wami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dieta "jest", ale "z dupy" Ogarnij miche, bo przyrosty silowe sa marne, do tego rob nuki Jak nie mozesz przysiadow, rob co innego - ale rob! Bo juz odstaja zayebiscie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

Książki Edukacyjne związane z tematyką naszego działu

WHEY premium