SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to objaw gino ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57
hej, proszę o małą pomoc. czy jest tu jakaś oznaka gino? nie wyczuwam guzka , nie swędzi, nie piecze, nie boli. lewy sutek jest opadnięty od prawego delikatnie. wydaje mi się więcej tłuszczu pod piersią lewą.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Zmieniło się coś ostatnio w wyglądzie klatki, że się martwisz? Brałeś coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57
deka + tesc cypio. mix combo-med. 400mg deki i tescia na tydz. nie oblokowalem sie. cykl trwal jakies 2 miesiace. to byla moja glupota i nie znajomosc. .. czy sie zmienilo nie wiem. jakis obsesji dostalem. cos mi nie gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Czujesz ból kiedy macasz sobie te sutki? Jeżeli brałeś koks, a dodatkowo się nie odblokowałeś, to istnieje duże ryzyko, że układ hormonalny zaszalał, czego wynikiem może być gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57
skończyłem 3 miechy temu. żadnego bólu nie czuje, ani guzka . chyba ze nie potrafię takowego guzka wynaleźć , bo źle szukam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Najlepiej zrobisz, jeżeli udasz się do lekarza rodzinnego. On to obejrzy i wyda jakieś zalecenia. Tylko nie wstydź się mówić, że brałeś, bo to ma znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57
ale jest tu coś niepokojącego w tych zdjęciach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
do rodzinnego to nawet nie idź bo oni gowno wiedza i predzej ci zaszkodza niz pomoga w przypadku gino.. nie wyglada to zle aczkolwiek jak bedziesz nadal bil towar bez głowy to może wyskoczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Molefoam i Morton's toe

Następny temat

wypadnięty dysk

WHEY premium