SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest Gino ?? :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


Czy to gino ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


Co sądzicie czy to nie gino??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Jak tak co jak to mam wyleczyć jest sposób??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
na moj gust masz poprostu sterczace suty, lekkie lipo. Jak dotykasz to boli, swedzi? Czujesz pod sutem twardy gruczoł? Jesli tak to byc moze to lekkie gino, da sie usunac tylko operacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Nie czuje żadnego guza. Nie boli mnie jak dotykam ani nie swędzi. Zaznaczam że około 7 lat temu byłem bardzo otyły ale poszedłem na siłownie i schudłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
wiec to lipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
I można tego się pozbyć ?? Jak tak to w jaki sposób??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyczepy i czynność mięśni

Następny temat

złamana pięta

WHEY premium