SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czemu takei tanie???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
evil 77 hmm jak masz taklie poglądy twoja sprawa ja z tej firmy nie zamówie!! Wole sie uczyć na błędach innych kolegów a co do tego zamówinie było to rok temu i była tam w ofercia ta kretka i mi głupot nie gadaj!! bo chyba wiem lepiej co kolega brał.
Ja tu czuje, że jesteś właśnie z body według ciebie wszystko jest si ale jak widać po wypowiedziach nie których użytkowników forum tak nie jest!!

Wole tą zł wydać więcej u Sona niż na body. Tu mam za 2 dni przesyłke z doradzeniem co i jak oraz mam pewność że dostane co zamówie. U sona pare razy zamawiałem i wiem co mówie!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szoho ma racje i słuchac go łobuzy!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
Kocham twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efke
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Potwierdzam,ja równiez zamawiam u Sona i Lalki,towar w obu przypadkach pewny i dostawa po 2,3 dniach na chacie.
mam niedaleko sklep z suplementami ale i tak wole zamówić na Forum,bo jest taniej i wygodniej.O 2,3 4 złote nie ma sie co szarpać,bo to pozorne oszczędności.
Lalka ma bogatsza oferte,a Son służy odpowiednio fachową pomoca i radą.Nie sprzeda czegoś nieodpowiedniego dla zysku,lecz doradzi co optymalnie zamówic.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4978
Oczywiście każdy będzie kupował tam gdzie chce, ja się na body do tej pory nie zawiodłem i według mnie nie ma się czego bać, nawet jeżeli zdarzy im się wysłać nie to co trzeba (pomylić się każdy może) to wystarczy wysłać do nich maila lub rzucić posta na ich forum, z tego co zdążyłem zaobserwować zawsze sprawę załatwiają polubownie, najszybciej jak to jest możliwe. Oszczędność z kupna na body w stosunku do innych sklepów może nie jest oszałamiająca, ale przy większych zakupach (powiedzmy od 200zł) dochodzi nawet do kilkudziesiąciu złotych, a takie pieniądze na ulicy nie leżą. Na dodatek dla największych zamówień odchodzą koszty przesyłki. Koniec końców wybór należy do was.

g**** chodzi po ludziach ;)

Gówno chodzi po ludziach ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
"O 2,3 4 złote nie ma sie co szarpać" Twojego zdanie nie podziela jednak 98% ludzi z forum

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4978
Cóż wolny kraj :) Ja już wybrałem.

g**** chodzi po ludziach ;)

Gówno chodzi po ludziach ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 972
szoho, gdzie gadam glupoty? kumpel zamowil ponad rok temu tak? zobacz co naipsalem pare postow wyzej - od 10.2003 KTO INNY TAM SPRZEDAJE wiec skoro kumpel kupil cos rok temu kupil to 07.2002 czyli u STAREGO OPERATORA, a piaslem juz ze tamatem w porzadku nie byl dlatego to zmienili od PAZDZIERNIKA, ale jak widac smrod sie ciagnie...trudno nie chcecie to nie kupujcie wolna wola..

swoja droga takim gadaniem zlym czy dobrym nie ma znaczenia i tak robicie im reklame bo niejeden i tak to sprawdzi i zamowi testowo za mala kase, okaze sie ze jest ok i zamowi wiecej bo przy wiekszych kwotach naprawde sproro sie tam zaoszczedza a kasa na ziemi nie lezy szczegolnie w naszym kraju

co do zarzutow ze ja jestem z body... hm mozna by tak powiedzec bo jestem ich stalym klientem, i sie do tego przyznaje, chyba mam prawo no nie? jestem zadowolny wiec sobie chwale tak jak ktos nie jest zadowolony i tez o tym mowi - rowne szanse

PS
ciagle bardzo ciekawy jestem kiedy kupil lolek... dam glowe ze wczesniej - lolek odpowiedz jak mozesz

"Am I evil? YES I AM..."

"Am I evil? YES I AM..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
evil 77 jeżeli bym zamawiał nad dużo przesyłką bym pomyślał nad body ale, jak zawsze zamawiam 2 góra 3 produkty i te 4zł w tą lub w tą mnie nie robi a czekam na przesyłke 2 dni u sona

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4978
Nie chce być upierdliwy, ale na niektórych produktach można zarobić i 10zł więc to nie są takie małe sumy, np. na Super Amino 2000 Ultimate'a 325 tabsów.

g**** chodzi po ludziach ;)

Gówno chodzi po ludziach ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
oj widze ze na body ceny juz poszly w góre bo np glutamina olimp jest za 96,99 a byla za 89,99 a np matrix z 90 na 95 tez podskoczyl ale i tak jesto to dobra cena?

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy stosujecie obecnie

Następny temat

Super Whey Gainer 4000 czy dobry?

WHEY premium