SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cyp solo - kilka pytan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
1. WIEK: 27
2. WAGA: 96
3. WZROST: 186
4. WYMIARY: nie sprawdzam
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 11 lat(z przerwami po 3 miesiące)
6. DIETA:w trakcie zmiany na low carb, na razie licze tylko białko
-białko:3
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:0
8. TRENING:obecnie splitt
9. CEL CYKLU:ogólna poprawa sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):tycia
13. STAN ZDROWIA:zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:nie dźwigam
-klata:130
-martwy ciąg:120
-przysiad:100

PYTANIE:

Cześć wszystkim, z racji zbliżającego się lata postanowiłem jak co roku zbić trochę masy. Zawsze robiłem to na sucho ale ze względu na spadki mocy(to pewnie już ten wiek ;>) postanowiłem trochę podbić sobie hormon. Oczywiście wywiad środowiskowy co i jak robiłem ale wiem że ile osób tyle opinii więc chciałem kilka rzeczy potwierdzić lub zmienić. Obecnie jestem w piątym tygodniu bicia cypka od sody, biłem 350 mg/tyg, do końca flakonu wale po 250mg/tyg i po skończeniu wchodzę na cyp od alphazeneca(e5d), w międzyczasie chce dodać ovigil 5000iu od shreevenkatesh.
W trakcie cyklu suplementacja to: omega 3, witaminy i minerały(allnutrion), cynk100mg, acard, b6 200mg(od tygodnia do zbicia prolki), d3 2000j.,probiotyki.
Badania przed cyklem, wszystko w normie. Na dole obecne, na testo jeszcze czekam(przed cyklem było 18, widełki 1-28)
Pytania(wiem że dużo ale nie chce zakładać kilku tematów):
1. Ovigil planuje od 8 tygodnia bić po 500iu e3d - poprawnie?
2. Czy w trakcie bicia Ovigil powinienem zmienić ilość cypa?
3. W związku z zaskakująco dobrą regeneracją myślę nad zmianą treningu ze split na push/pull lub fbw, do tego rano/wieczorem bieganie, osobiście nie wiem jaki trening będzie miał najlepsze rezultaty na takim regenie.
4. Sprawdzam to b6 na prolkę(17 widełki to 4-15, przed cyklem 7) i ze względu na podniesione e2(59, widełki 11-43, przed cyklem 20) brałem 1 tabsa letro rozbitego na pół(druga połówka po 3 dniach), badania pójdę zrobić po majówce. Obniżyłem trochę tego testa żeby bez tabsów jechać. Myślicie żeby dorzucić coś jeszcze? Po tabsie poczułem się lepiej, pewnie panikuje ale wole się upewnić.
5. Jako że całkiem fajnie działa na mnie ta dawka chyba na tym trochę zostanę, będę pewnie tylko zmieniał enan-cyp. Jakieś porady odnośnie tego jak długo mogę taki cykl ciągnąc, kiedy przerwa, czy coś poza ovigil co 8 tyg wrzucać?

Dzięki za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
No coś w tym jest, nasłuchałem się że będę ruchał wszystko co nie sp*****la na drzewo i czegoś takiego szukam, z tym estro powoli zacznę testować, po majówce idę na badania, czekałem aż się naładuje trochę i chyba już jest na tym wyższym poziomie, trochę gorzej że powinienem jutro przyjąć hcg pierwszy strzał ale chyba lepiej będzie pójść w poniedziałek na badania, później przyjąć hcg(po 500ui e3d będę walił) i w kolejny poniedziałek znowu badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
1. ile ludzi tyle szkol bicia hcg. kazdy musi wypracowac swoj schemat. chcesz sie bawic w male dawki to sie baw, rownie dobrze mozesz sprawdzic na sobie flakon na 2 strzaly. osobiscie bilbym hcg czesciej, niz raz na 8 tyg, powiedzmy co 4-6 tyg.
2. nie
3. nie ma to znaczenia. za efekt redukcji bedzie odpowiadac miska, a nie rodzaj treningu. cwicz, jak Ci pasuje
4. z tym letro to Cie troche ponioslo przy takim wyniku e2. uwalisz je za mocno. zalatw sobie exe.
5. bijesz tak dlugo, jak masz na to ochote + zdrowie dopisuje. nie ma limitu czasu.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
Dzięki za pomoc, też nie bardzo chce mi się to rozbijać na 10 strzałów ale myślę że mniejsze dawki będą dawały mniej skutków ubocznych. Z tego co zrozumiałem po hcg wywali mi estro.

A byłbyś w stanie oszacować ilość zbitego estro przy tabsie letro, exe? Wiem że u każdego inaczej ale tak żeby mieć jakiekolwiek pojęcie, czy tabs 5 czy 50. Strasznie ciężko z tym exe będzie, chyba tylko do ari mam dojście



Zmieniony przez - chłopiecBEZzapałek w dniu 2019-04-24 19:02:02

dopytałem, symex i letro tylko wchodzi w gre

Zmieniony przez - chłopiecBEZzapałek w dniu 2019-04-24 19:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364599 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669550
symex lepszy ja letro biorę 1/4 tab dwa razy w tyg i testa leci 750 mg i e2 mam w środku widełek
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
Chyba faktycznie to estro za bardzo zbiłem bo woda zeszła(jest jakaś opcja żeby teraz to trochę podbić czy czekać aż z tescia się samo przetworzy?), ale redukuje więc jakoś to przeżyję. Rozumiem że bijąc dalej testo estro znowu się podbije i będzie lepiej, ogarnę ten symex i będę teraz bić 250 e5d, powinienem poczekać aż estro się nabije i przy tej dawce zacząć od 1/4 tab na tydzień?

Mam jeszcze pytanie do tego HCG, mam zmieniać igłę? Raczej słyszałem że jak sam sobie biję pod skórę to mogę to olać, i czy przy takim cyklu ta dawka 5000ui co 6 tygodni będzie odpowiednia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja tam igle zmieniam ale tylko dlatego ze lepiej sie wbija niz taka 'zuzyta'. tak bedzie odpowiednia.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
chłopiecBEZzapałek
Chyba faktycznie to estro za bardzo zbiłem bo woda zeszła(jest jakaś opcja żeby teraz to trochę podbić czy czekać aż z tescia się samo przetworzy?), ale redukuje więc jakoś to przeżyję. Rozumiem że bijąc dalej testo estro znowu się podbije i będzie lepiej, ogarnę ten symex i będę teraz bić 250 e5d, powinienem poczekać aż estro się nabije i przy tej dawce zacząć od 1/4 tab na tydzień?



Ok dzięki za pomoc, a co do pierwszej części postu robić tak jak napisałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bez badan to takie wrozenie z fusow. zrob badanie i bedziesz wiedzial co dalej, a nie tak w slepo

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
Ja to rozumiem ale przed badaniami od czegoś muszę zacząć, estro badam co 3 tygodnie, teraz pójdę jakoś po majówce, do tej pory nie będę brał nic na zbijanie estro, spodziewam się że do tej pory estro wróci do normy, lub podbije ponad widełki.
Gdyby wróciło do poziomu jaki miałem przed zbiciem, czyli 59(widełki 11-43) jak mam się zachować. Zostawić taki poziom, brać 1/4 symexu 1xtydzień i po tygodniu badania czy coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak bijesz te 250mg raz w tygodniu to daj 0.5 exe do iniekcji, jak bijesz 2x po 125 daj 1/4 do iniekcji i po 2 tyg zbadaj estro ponownie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
ok dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze wzwodem po propionacie

Następny temat

Odblok proszę o pomoc ;)

WHEY premium