SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl po dwu letniej przerwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Odpowiem na Twojego maila w poście.

W ogóle Jestem zdania że powinieneś się wstrzymać z tą decyzją i wracać do formy na sucho, a nie po 1,5 miecha ćwiczeń chcesz od razu wpuszczać saa i za pomocą jednego cyklu nadrobić 2 lata przerwy + jeszcze się wypalić żeby wyskoczyć latem z kratą na brzuchu. Odnośnie diety zostawiłeś puste pola - więc zapewne również jesteś z nią na bakier - choć pewnie zaraz temu zaprzeczysz.

Jednak Jesteś zdecydowany jak widać i jakoś chaotycznie nakupiłeś towaru i chcesz coś z tego złożyć.

Po tak długiej przerwie od saa i przed wszystkim od treningów cykl powinien być spokojny 1 max 2 środki (oczywiście nie powinno go być w ogóle)!

Podstawą powinien być teść jednak go nie Chcesz, więc z tego co Masz proponuję użyć kombinacji meta + wins w spokojnych dawkach 15 i 20mg lub metan w dawce 20mg. Wprawdzie przy 2 wątroba zostanie obciążona, ale przy odpowiedniej ochronie i odpowiedniej diecie nie obciążającej ten organ można nieco zniwelować skutki uboczne zażywania 2 orali.

Choć zapewne i tak ta propozycja nie przypadnie Ci do gustu.

W Twoim przypadku dobrze sprawdziła by się dewiza: Im późnej wezmę tym lepszy będe miał efekt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
OK. DZIEKI.
i tak doloze do tego co 5 dzien strzal durabolu.
powiedz mi jeszcze jeli mozesz kiedy i w jakich dawkach mam zastosowac clostylbegyt i nolvadex, oraz ile tab sylimarolu? tyle samo co wina??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propiobolin UC

Następny temat

moze ktos pomoze

WHEY premium