SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cykl po 2 letniej przerwie Help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124

Formularz - Proszę o pomoc

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 930
1. WIEK: 33
2. WAGA: 85
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 116
-udo: 56
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7 lat ponad rok przerwy chodzenie w kratkę od 2 miesiecy regularnie
6. DIETA:
zapotrzebowanie 3082 kcal
obecnie 2600 na spalanie fatu
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 . testosteron winstrol trwał 8tyg 2 cykl testosteron masteron tren wino 10 tygodni
8. TRENING: 4 -5 razy w tygodniu po kazdym 30 min cardio
9. CEL CYKLU: powrót do formy redukcja nabranie mięsa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cykl nr 2 około 2 lata temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bez
13. STAN ZDROWIA: testosteron w niskiej granic progesteron dość wysoko ale w normie chyba źle sie odblokowałem :/
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE !
Co proponujecie na cykl myśle o teściu krótkim i masteronie bo tak mi kolega podpowiada aby brać po 1 cm co 2 dzień ?

Chciałbym zrobić dobry cykl z głową i trzymaną miską, zawsze brałem krótkiego teścia co 2 dzień

Może ktoś pomóc rozpisać długi dobry cykl z odblokiem, tylko bez trenu tu chyba mnie lekkie gino łapało
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1879 Napisanych postów 4079 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359318
Ale co teraz chcesz cyklem osiągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 33407 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 469973
Sam test wystarczy na początek...daj propa 100mg e2d bądź cypka/enan 200/250mg (zależności jaki lab z jakim stężeniem) e4d
Masteron odpuść , na tą chwilę jest zbędny...
Miskę wyczyść na 100% i redu pójdzie ładnie...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 930
Krzychu79
Ale co teraz chcesz cyklem osiągnąć?

Tak jak wyżej redukcja no i jak mięsa trochę przybędzie choć przy redu o to trudno to bym się nie obraził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1879 Napisanych postów 4079 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359318
Tu nic dodac czy ujac. Zrob jak Pawel napisal i to styknie w tej chwili.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok tak zrobię rozumiem ze 2 cm cypka co 4 dzień będzie ok ? Bo mi znajomy handlowiec :) mówił 1 cm co 3/4 dni ale to ten sam co na masteron mnie namawiał. W ramach ścisłości co 4 dzień 2 cm długiego teścia i tak 6 tygodni potem listek clomid wystarczy do odbloku ?

BTW mam pytanko czy jest to jakaś wielka różnica krótki czy długi testosteron ? Zawsze brałem krótki ale w sumie niezbyt pasuje mi kłócić co dwa dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 33407 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 469973
Po pierwsze to nie podajemy ilości soku w cm tylko w mg...
W żadnym wypadku jak ty to mówisz "2cm" to za dużo daj 200/250mg e4d...
6tyg ??? Zdecydowanie za krótko...długie estry min 12tyg...
Sam listek cloma nie wystarczy , musisz mieć jeszcze z 15000 hcg na odblok plus dodatkowo 5000 rozbite na dwie iniekcje po 2500 e3d w trakcie cyklu co 4-5tyg...
Jeśli chodzi o efekty to nie ma różnicy między krótkim a długim , wszystko jest tu zależne od bilansu kalorycznego...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-03-14 06:53:34

Słowo na ulicy..!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka po 2 tygodniach