SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Uriel z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
otórz sprawa wygląda nastepująca w sumie nigdy nawet z kumplami sie nie siłowałem na reke dla szydery a tu na cyklu mi odbiło że se pójdę na zawody w armwrestlingu i by wszystko było dobrze gdymym podczas któres walki nie poczuł jakby takiego naciągnięcia w okolicach bicepsa, coprawda potem jeszcze walczylem ale bolało nastepnego dnia w dziale armwrestling mi powiedziano ze to taki rodzaj zakwasów ale czy ja wiem zakwasy zakwasami a naciągnięcie swoja droga. Zawody były 26 a ja dzisiaj nie mogłem z bulu klatki zrobic i teraz pytanie co dalej, ćwiczyc brac jakies proszki i co najwyżej zmniejszyc cięzar czy co radzicie?bo ni*****a z cyklu nie zejde

wytrwałosc drogą do sukcesu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
wydaje mi sie ze sie nie rozgrzales poprostu i to od tego, polecam przed cwizeniem dobrze nasmarowac bolaca czasc jakas dobra mascia rozgrzewajaca i dobrze sie rozgrzac przed treningiem, oczywiscie ciezar zmiejsz do czasu ustapienia bolu.

Jezeli sie myle to do lekarza
pozdro

"audiatur et altera pars"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOTYWACJA

Następny temat

tv market :)

WHEY premium