SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to jest staggered ladder?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
tłumaczę tekst o pliometrii i co rusz na jakiś kwiatek napotykam. królestwo dla tego/tej, kto wie, co to jest staggered ladder - jak się tłumaczy albo chociaż o co w tym chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8488
LADDER to drabina.Zeby dokładnie przetłumaczyc o co chodzi trzeba wiedziec w jakim konekscie zostało to uzyte,czyli przeczytac wiekszy kawałek artykułu. Ale wydaje mi sie ze tu chodzi o drabinke polozona na ziemi.Jest to sznurowa drabinka,a trenuje sie na niej skaczac w poszczeglne "kwadraty".Mozna skakac obiema nogami,na jednej ,na przemian do "srodka" drabinki i na zewnatrz.Uzycie słowa staggered moze oznaczac ułozenie dwóch drabinek ułozonych obok siebie ale nie rownolegle!!!Szczebel jednej drabinki jest w połowie "kwadratu" drugiej drabinki.Moze oznaczac tez wykonywanie cwiczenia zygzakiem.

W sporcie mozna sie spotkac z okresleniem staggered start- start przesuniety,np na biezni w celu wyrównania różnicy długosci torów.

I jeszcze przypomniało mi sie cwiczenie "zygzakowate"
Lewa noga w "kwadracie" prawa na zewnatrz,przeskakujemy na nastene pole drabinki tylko ze po skoku prawa jest w srodku a lewa na zewnatrz.
Powodzenia w tłumaczeniu,i moze cos z tego co napisałem bedzie pasowało do całosci tekstu

Zmieniony przez - Mirek.M w dniu 2008-10-29 18:26:31

Zmieniony przez - Mirek.M w dniu 2008-10-29 18:35:45

Mirek.M Proud NRA Life Member
www.nra.org www.nraila.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
królestwo dla Ciebie dzięki, bardzo mi pomogłeś. moje staggered ladder było pod rysunkiem 6 kwadratów i rzeczywiście chodzi o skoki, ale teraz dopiero wiem, jakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8488
Wolałbym królową

Mirek.M Proud NRA Life Member
www.nra.org www.nraila.org 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmarł Grzegorz Basiak ---> wspisujcie jego pamięć! [`][`][`][`][`][`]

Następny temat

Przygotowania do nowego sezonu.

WHEY premium