SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na to eksperci ze Slawkiem na czele

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Panowie.. panowie => konstruktywnie proszę

Danone => brałem BCAA i wiem jedno => nie odczułem nic wartego 100PLN!
Cool => właśnie o to też chodzi => zauważ, że pewna część ludzi stosujących BCAA nawet nie są w stanie doprowadzić do takiego katabolizmu, w ktorym organizm zacznie rozbijać białka mięśniowe na wolne aminy!=> to musiałby chyba być maraton więc po co im to jak nie są w stanie tego wykorzystać?

Konstruktywnie prosze

Dokładnie anar!

-[][]-- r(e)spect --[][]-

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2003-12-02 22:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nazwijmy to wzmocnieniem "bariery" antykatabolicznej, lepiej pasuje...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Panowie jest tyle momentów katabolizmu w ciągu dnia, że głowa spokojna. Poza tym żaden antykatabolik nie uchroni mięśni w 100%.
Druga sprawa, że katabolizm to jednak negatywna rzecz.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elite i tak sie nie dowiesz kiedy i po jakim czasie, po jakiej intensynowsci Ty czy ktos inny wejdzie w katabolizm wiec wiesz...hehe bierzesz albo nie


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
E-lite - katabolizm to nie stan, który szalenie trudno wywołać. Zwykły siłowy trening go powoduje tak samo, jak aerobowy czy czas bez jedzenia.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
e-lite ale na rzezbie naprawde sie sprawdzi....treningi najczesciej sa duzo dluzsze poniewaz dodajemy jeszcze aeroby nie sadzisz?


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dla mnie wszystkie antykataboliki sa ok, jakbym mial wszystkie to zarlbym wszystkie poza tym czuc wzmozona regeneracje wiec wszystko dziala...jak nalezy...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Danone => a co masz na myśli mówiąc katabolizm?
Bo ja to widzę tylko wtedy kiedy organizm rozkłada swoje białka mięśniowe.. a przy dużych rezerwach glikogenu na pewno tego nie robi => robi to po b. ciężkim beztlenowcu! I niech sobie niszczy te białka! To da impuls dla wzrostu syntezy białka ;) Przecież i tak je zsyntezuje => po to jest dieta :) a hajs w kielni

jak dla mnie lepszym antykatabolikiem jest banan + WPC

a tak na marginesie to mam pytanie ale takie trudne => kiedy dokładnie organizm ma zapotrzebowanie na te aminokwasy rozgałęzione? co jest impulsem? => konkretnie.

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja jestem innego zdania.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Hmm masz rację.. ale ja mówie o takim, który wywoła synteze tych aminów.

-[][]-- r(e)spect --[][]-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko

Następny temat

Brawo OLIMP. Tak trzymać.

WHEY premium