SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na 1 cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
no to kondon. ale chyba po jednym delikatnym cykliku nie wyłysieje co? jakie saa nie konwertują do dht? a meta? słyszałem ze nie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
pierwsze z brzegu: Nandrolon, Primobolan, Oxandrolon itp. itd. ... ale co z tego ? do DHT nie konwertuje tez przykladowo Stanazol, ale mimo wszystko moze przyczynic sie do lysienia dlaczego ? bo sam bedac pochodna DHT moze wykazywac analogiczne dzialanie jak DHT ... konwersja do DHT nie jest wiec sprawa kluczowa.

wyp. -> Spice.

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
za duzo sie czaisz jak na moje bierz co polecaja dobierz sobie to co wedlug ciebie bedzie najbardziej odpowiednie, nie chcesz sie kluc bierz mete lub oxandrolon(jesli pieniadze nie graja roli) lub jak klucie juz wchodzi w gre prop z winstrolem lub prolo solo nie ba gdybac a o sklonnosciach na cyklu sie przekonasz.... lyse jest piekne pamietaj

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-05-26 20:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
jak masz sklonnosci do lysienia to i tak za 3-4lata bedzies zmial takie zatoki ze tylko lep na pale ciachac wiec co za roznica czy spotka Cie to rok wczesniej/pozniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
skłonności to moze za duzo powiedziane.. poprostu zakola mi sie zrobiły i juz nie mam takiej czupryny jak miałem np 7 lat temu, zbiegem lat zakola se powiekrzają i dotyka to wiekrzości facetów, ojciec ma włosy wiec chyba genetycznie nie jest tak zle.. poprostu nie chce ich stracić wiecej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2913
ja tylko powiem że kolega zrobił pierwszy cykl na samym winie oral, i poszło mu 5 kg wagi, i przykładowo 20 kg na płaskiej. Fakt że ma świetną genetyke chłopak, ale i tam wydaje mi się że to fajny wynik. Wiec chyba samo wino niejest aż takie bez sensu. Oczywiscie każdy organizm jest inny...ale coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba mete szamal a nie wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
to wkoncu co szamał mete czy wino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2913
wino phoenixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
no to ładnie mu poszło.. a jakiej jakości masa? jakie dawki brał? ile tab? i czy odczuł jakies skutki uboczne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren Hexa tren Enan -roznice

Następny temat

Winstrol + CleanButrol

WHEY premium