SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jest z omka nie tak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
ludzie czy mnie cos sie juz porobilo z glowa od koksowania czy moze 90% omy na rynku to wal jade sobie teraz spokojnie 1gr na tydzien omki i co i nic zero zalania zero spuchniecia rzezba sie robi zyly wychodza okupilem ome w aptece recepta od weta apteka na wsi i co po 500 mg chce mnie roz***ac na kawalki ryj spuchl waga po 2 t7ygodniach 3 kilo do przodu jak ktos mial podobnie niech pisze trzeba obalis mit ze omena sie nie waluje
do wszystkich co beda pisac ze djety niema albo cos w tym stylu prosba zeby spamowali w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
a ktory to tydzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytaj co napisałem o omce w temacie o jelfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
zaczolem 5 tygoni temu ale nic nie szlo waga w miejscu gadanie ze tzeba czekac 3 tygodnie zeby sie omen rozkrecil to zwykle pirerdzielenie orginalna omke czuc na drugi dzien na silce kto bral orginal to wie o czy mowie szkoda ze zaczeli walowac najlepszy polski produkt wielka szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
czytalem i dla tego zalozylem ten temat niech sie wreszcie zakonczy opowiadanie ze oma to 100% legal i niema walow a tubyli tacy co mowili ze przestan czytac sfd i bedzie szlo bo jak sie naczytasz to nie pojdzie bo bedziesz myslal ze walek klujesz
po gramie tescia na tydzien nawet jakbym jadl brud z pod paznokci to by mnie roz***alo jak pompowana zabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
ja mam teraz z apteki omke, działa ale jakoś rewelacji nie ma

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
rozloz sobie dawki na mniejsze i czestsze moze za***ane masz juz receptory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a ja wlasnie bije omo i to w nie malych dawkach (chyba). 4dzien ed a od poniedzialku przechodze na 500e2d. i idzie solo. pompa jest apetyt duzo lepszy faja nie opada. wszystko z uwzglednieniem na mase. zwaze sie za ok tydzien dwa.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
wczesniej ( 2 lata temu) jak bralem omke to 500 mg tygodniowo to kopało pięknie a teraz ( kilka miesięcy temu) 1500 mg tygodniowo i zerowe działanie co jest do hooya panowie

Zmieniony przez - Dajmoon w dniu 2009-03-22 15:09:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozloz sobie dawki na mniejsze i czestsze moze za***ane masz juz receptory

napisał przecież że po tym jak bił grama od dila wbił połowe tego z apteki i ruszyło więc raczej mu się nie odetkały receptory

ja już dawno pisałem że kiedyś dwie omki tygodniowo i troche metki cuda czyniły

i kiedyś cena za omo była stała w moich stronach potem spadła o 40% i od tego momentu zaczęły się narzekania

w zeszłym roku biłem omo najpierw miałem paczke a potem dokupiłem drugą po pierwszej szał pały przy wkuwaniu drugiej nic już nie szło kompletnie się zatrzymało

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-03-22 15:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
chlopaki ampulki z omki mozna wyciagnac od spodu bo slabo klejone opak. jest i wlozyc walki. zero problemu . nie wiem moze pooprostu jelfa zaniza stezenie tez moze tak byc.
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antek+Omka+Tren A

Następny temat

Nie wiem co robic

WHEY premium