SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol na podtrzymanie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
0,6 /0,8 mg...
15 /20 tab?...

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
asdfOr miałem na mysli podtrzymanie siły, bo tłuszczyk i wode jak najbardziej masz racje clena wypala, co do katabolizmu samych miesni to juz bym sie z toba nie zgodził...
dobrybajer miałem na myśli dawke 1,5/2tabl, bo po 15-20tabsach to pukawka by pewnie wystrzelila w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
tluszczyk i wode spala a miesnie zostawia... nie no prosze cie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
mały666 no własnie dlatego zapytałem ; ) bo napisałes trochę nie bardzo.
to jak z tym w końcu?
można by tak na przemian z efką? zamiast klasycznego 2 tyg to 2, to zrobić 2 dni to dwa to ?

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
boze nie pier..lcie tych glupot! clen zwieksza wydzielanie takich hormonow jak adrenalina, noradrenalina, dopamina KTORE SA HORMONAMI KUR.WA JEGO MAC KATABOLICZNYMI!!!!! po za tym adrenalina zmniejsza łaknienie i jeszcze na dodatek wzmaga termatogeneze i cisnienie tetnicze co prowadzi do wiekszego spalania kalori i zaburzen krazenia. Nastepna rzecza jest ODWODNIENIE, ktore rowniez mocno zaburza caly uklad prowadzac do za***istego katabolizmu. Nie trudno sie domyslec, co sie dzieje, kiedy na odbloku, na ktorym katabolizm jest bardzo duzy z powodu braku testosteronu, to wy jeszcze jak d****e oslabiacie organizm odwadniajac go i dopier.dalajac mu 2x wieksze obroty przy tym jedzac polowe mniej albo jeszcze mniej. Wedlug was sposob na rzezbe? poczytajcie troche bo witki opadaja... podstawy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
asdf0r moze na ciebie nie dziala tak clena? to ze jest brak laknienia nie znaczy odrazu zeby polowe mniej jesc! diete trzymam zawsze!odwodni organizm..bez przesady! zaden srodek cie na maxa nie odwodni jak bedziesz wystarczajaco duzo pil! to co wczesniej pisalem to nie byly moje teoretyczne rozwazania, a powiedzialem to ze swoich doswiadczen z tym srodkiem...
dobrybajer z efedryna nie mialem stycznosci, takze ci nie powiem czy to dobre polaczenie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
asdf0r nie denerwuj się tak.
=D
IMO clen na podtrzymanie to może za dużo powiedziane.
moze nawet głupio.
ale z tym katabolizmem to chyba też lekka przesada...

Zmieniony przez - dobrybajer w dniu 2006-11-15 00:30:22

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
asdf0r moze na ciebie nie dziala tak clena?

... znaczy ja po testosteronie schudne a ty urosniesz bo inaczej na mnie dziala?

proponuje zatem amfetamine, jest MOCNIEJSZYM ODPOWIEDNIKIEM CLENA, znaczy jest bardziej anaboliczna i lepiej masa wchodzi


Zmieniony przez - asdf0r w dniu 2006-11-15 00:37:28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
amfy to sie chyba nawachales ze jestes taki wygadany! nie uwazasz chyba ze kazdy srodek na wszystkich dziala tak samo!? testosteron tez "zadziala" katabolicznie jak to na nim*****.wa dieta wymusisz! wylewasz tutaj swoja wiedze, ale przeciez nie wszyskie teorie sprawdzaja sie w praktyce. nie wiesz o tym? juz wiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
jezu co ty wygadujesz to straszne rzeczy, serio. Niewiem chyba probujesz sie pocieszyc ze jestes unikalnym typem organizmu i ze tak naprawde to super robisz dopier.dalajac kataboliczny stan swojemu organizmowi podczas PCT.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

have a question

Następny temat

Pogubiłem się ....proszę o pomoc

WHEY premium