SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciagle zapchany nos (i to nie katar)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
nom, ja też czekam na odpowiedż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7226
Sory że odpowiadam tak późno! Niestety nie pamiętam nazwy tego leku który wywołał u mnie zapalenie zatok. W kazdym razie można go (niestety) dostać tylko u lekarza homeopatycznego, w aptece go nie dostaniecie. Poza tym wasze objawy niekoniecznie muszą współgrać ze srodkami jakie podjął mój lekarz! Wam może przepisać coś zupełnie innego! Co do mojej diety to raczej na pewno będziecie mieć taką samą ( oprócz mleka, słodyczy oraz białego pieczywa nie mogłem jeść przez jakiś czas również owoców cytrusowych ! ). Demien ja musiałem iść do tego lekarza prywatnie! Troche kasy mnie to niestety kosztowało..pozdrawiam ! Jakby coś to piszcie śmiało postaram się odpowiedzieć jak najszybciej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
CKM ma racje - najpierw wizyta u lekarza
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
ojapier... masakra, tyle zamieszania z powodu głupiego nosa, ja póki co zarejestruje sie do laryngologa(za jakieś 4 miechy sie tam dostane) jeszcze raz i bede sie starał u niego leczyć, jeżeli to nie pomoże trzeba bedzie tak jak mówisz prywatnie do tego homeopatycznego dzięki za odpowiedz ckm sog for ju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
hmm a moglbys mniej wiecej podac kwote ktora musiales wydac na lekarza zebym sie psychicznie przygotowal ??:>

Zmieniony przez - anonim2 w dniu 2004-10-19 11:42:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
ja już jestem zarejestrowany do alergologa jak narazie starsza kupiła mi jakiś Tafen i troche mam luzu bo moge wkońcu normalnie oddychać(przynajmniej przez jakiś czas)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 79 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3444
A może jednak wskazana będzie operacja przegrody nosowej i zmniejszenie małżowin. co prawda pozostanie się alergikiem, ale łatwiej będzie mozna oddychać. Ja pod skalpel ide w przyszły poniedziałek bo juz miałem dosyć wpierdzielania allerteców, cirrusa, a kato rozwaliły mi nos dokumentnie. po operacji dam wam znać czy się coś polepszyło.
1

Kiper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
to daj znać i napisz kto gdzie i za ile mozna przeprowadzić taką operacje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101
Wygląda to na zapalenie zatok. Jest ono spowodowane głównie infekcją. Może mieć przebieg chroniczny.

Proponowane leczenie:

Przez przynajmniej 15 dni należy przyjmować duże ilości naturalnych antybiotyków, takich jak czosnek i propolis, potem dawkę zmniejszyć, aż do ustąpienia dolegliwości.
Zaleca się nacieranie czoła i bocznych powierzchni nosa aloesową emulsją rozgrzewającą.
Należy stosować krople aktywatora aloesowego do nosa 3 lub więcej razy w ciągu dnia.
Aby rozrzedzić śluz należy wdychać opary wody z aloesową emulsją rozgrzewającą z eukaliptusem.
Proces leczenia oparty jest na naturalnych produktach bez udziału chemii.
Więcej na maila.
Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
ożesz qrde mam podobne problemy, tyle że czasami mijają a potem znów warcają, głupi wiecznie zapchany nos
2

--pomogłem??-daj soga--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzelanie kości przy rozgrzewce. normalne?

Następny temat

Do dziewczyn!!!

WHEY premium