SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciśnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
Mam bardzo wysokie ciśnienie raz mierzyłem miałem 150 na 90 a dwa dni później miałem 160 na 80 co jest? Za cztery miechy kończe 17 lat. Cwicze na siłowni czy to może być przyczyną? Ćwicze ok 9 miechów i to z dużymi przerwami. Nic nie brałem prócz kreatyny i Hmb kreatyne zacząłem brać gdzieś 1,5miecha temu skończyłem 2 coś ponad dwa tygodnie temu czy to może być przyczyną? W wakacje byłem w szpitalu i miałem normalne ciśnienie (miałem złamany nos). Dzień przed tym drugim mierzeniem(tym wyższym) troszeczke popiłem.Czy papierosy mogą być przyczyną? Nie pale nałogowo ale od czasu do czasu zapale.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
Pomożecie? Ja nie chce brać żadnych tabletek. Co może być dobre na zmniejszenie ciśnienia? Palić nie pale zaznaczam jak już to bardzo ale to bardzo rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez 2 tygodnie nie chodz na siłownie, nie pal i nie pij, odpowiednio sie odzywiaj i nie kładź sie pozno spać ( wysypiaj sie ), nie pij kawy jezeli to robisz... Pożyj tak przez 2 tygodnie i zmierz sobie wtedy ciśnienie... na bank bedzie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
chodzi o to że w szkole mi mierzyli to ciśnienie i jest taka sprawa że już w środe będę musiał iść je mierzyć czy spadnie troszke do środy? Powiedziałem jej żeby mi nie wpisywała do karty bo to mi nie wpisała i powiedziała żebym w środe przyszedl.I czy ciśnienie wzrośnie jak sobie pobiegam chciałbym troszeczke aerobów w poniedziałek pouprawiać ok 45 min

I co oznacza ta pierwsza i druga liczba?

Zmieniony przez - blackmoon w dniu 2004-10-30 13:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rób przez te dwa dni to co ci napisałem powyzej, relaks, odpoczynek itp, zero ćwiczen, kawy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam troche z tym problem i coraz bardziej mam wątpliwości czy ta kreatyna jest rzeczywiscie taka bezpieczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Cisnienie tetnicze nie powinno przekraczac 140/90 mmHg. Optymalnie wartości cisnienia nie powinny przekraczac granicy 120/80 mmHg.
Naduzywanie soli kuchennej w codziennej diecie, regularne spozywanie alkoholu i przyjmowanie niektórych leków, np: sterydow, moze wplynac na wystapienie nadcisnienia.
Twoje cisnienie jest nieznacznie podwyzszone, nie martwilbym sie zbytnio, ale odpowiedz mi jeszcze na pytanie:
Odczuwasz moze: uczucie kolatania, bole w okolicy serca, bole i zawroty glowy, dusznosc, pobudzenie lub zmęczenie i senność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja odczuwam tylko senność i zmęczenie i szumi mi w głowie. Pikawa nigdy mnie nie boli. Co powiesz ? Mam średnio 140-150/80-90.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Objawy ktore wymieniles, moga wskazywac na nadcisnienie, aczkolwiek moze to byc inna dolegliwosc. Odczuwasz czasami przyspieszone bicie serca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
Ja czasem zmęczenie i senność, ale przetrenować to chyba się nie mogłem bo miałem niedawno 1 tydzień przerwy. Czy to może być od tej kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Zdecydowanie nie! Kreatyna nie podnosi cisnienia krwi, srodek ten jest znany ze swojej duzej skutecznosci i minimalnych dzialan niepozadanych. Mysle ze Twoj problem lezy zupelnie w czym innym.
Prowadz zdrowszy styl zycia, unikaj stresow...
Jesli objawy nadcisnienia beda sie nasilac, skontaktuj sie z lekarzem!
Pozdrawiam i zycze powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PSYCHOLOG

Następny temat

Po imprezie

WHEY premium