SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcesz miec dvpki w garsci bij codziennie omo w barki-spam doPINK dzifki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171635

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
koksik jak nie masz apetytu to rob koktajle, ja praktycznie tylko na tym rosne oprocz piersi i ryzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
egon daj foto zobaczymy jak rośniesz

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Egon15 podaj przykłady takich koktajli, czasami bo bromo mnie łapią dziwne akcje, ze nie chce mi się jeść i na siłę wpycham żarcie, a tak to by się wlewało lajtowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
po cyklu wrzuce narazie zdeka zalanyale bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
twarog roz***any w pyl albo surowe jajka owsiane zmielone gainera troche bialko z odzywki serek wiejski banan orzechy jak ktos lubi czy cos, podalem tylko skladniki, roznie co komu smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"Egon15 podaj przykłady takich koktajli, czasami bo bromo mnie łapią dziwne akcje, ze nie chce mi się jeść i na siłę wpycham żarcie, a tak to by się wlewało lajtowo "
jestem za

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
surowe jajka tzn. ten tego salmonella czy jak to tam się zwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
wystarczy sparzyc jajka i nie ma salmonelli, gdybym sie mial tak tym przejomac to bym z domu nie wychodzil bo ktos mnie moze napasc czy auto na pasach potrącic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
kiedyś zmiksowałem oko owcy i bawole jelita i powiem że wcale nie wchodziło lepiej

a na surowo oczy wchodziły jak w oczodół
ponoć wypas na masowe białko

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
kurva z glową wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastrzyk w biceps - powazny problem

Następny temat

1 cykl na metce

WHEY premium