SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce schudnac szybko

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mam schudnąc w ciągu 1tygodnia? mam brzych jak balon 4 fautki celulitis na udach i poslatkach mam 11lat 69cm nikt w mojej rodzinie nie chorował na nadwage nie moge ubrac obcisłej bluski bo sie czuje jak ślec
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tydzień nie schudniesz . Zacznij się zdrowo odżywiać , zrezygnuj z jedzenia typu fast food , kolorowych napoi , słodyczy batonów itp . Twój organizm wtedy sam sobie poradzi z nadmiarem tłuszczu . W przyszłości warto było by pomyśleć o jakiejś aktywności fizycznej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Szybkie chudnięcie jest niezdrowe, zwłaszcza dla osoby w tak młodym wieku. Nie potrzebujesz diety, tylko odpowiedniego sposobu odżywiania. zrezygnuj ze słodyczy, fast foodów, słodkich napoi, chipsów, itp. Jedz regularne posiłki, więcej warzyw, owoców, ryb. Zwiększ aktywność fizyczną: zapisz się do jakiejś sekcji sportowej lub tanecznej.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie się w nocy

Następny temat

Czy warto zainwestować w ten orbiterek?

WHEY premium