SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

booster tescia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6106
co powiecie o skladzie tego boostera? warto kupic?http://img534.imageshack.us/img534/4606/testabol.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mnie już namówiłeś Czytam opinie na necie i rzeczywiście sporo osób poleca. Wezmę ale jak nie zadziała to Cię znajdę Pozdro!

Teraz jakieś info znalazłem, że zawiera cytrynian klomifenu i niby zaprzestali produkować.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-07-17 22:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Słabe. Najlepiej jak w składzie by były sprawdzone ziółka i składniki: long jack, horny goat weed, kozieradka(to z naturali), a z syntetyków: daa, 6-bromo(tylko ten składnik jest już traktowany jako ph, bo konwertuje do sterydu 6-bromotestosterone, ale tylko w bardzo wysokich dawkach)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6106
podacie jakies nazwy produktow ktore zawieraja wszystkie te skladniki... nie moge znalezsc...

Zmieniony przez - DJJ87 w dniu 2013-07-17 14:03:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
bo nie ma takiego. Jedynie solo skladniki mozna kupic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Horny Goat jest zbanowane na terenie UE, tak samo long jack(d****e). Musisz poszukać coś na allegro z wersji usa. Dobry jest Go-nads z thai labz z 6-bromo, horny goat i daa.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-07-17 14:53:10

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paker brałeś ten produkt? Jeśli tak to jak go oceniasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Go-nadsa akurat nie brałem, ale brałem 6-bromo+horny goat weed z nowa(na allegro można kupić)+daa i oceniam bardzo pozytywnie tą mieszankę. Znaczny wzrost libido, lepsze samopoczucie i byłem wtedy off, więc jak najbardziej test wg mnie był obiektywny. Go-nads jet chwalony na forach zagranicznych, naprawdę działa - z tego co pamiętam to typ na steroidology wrzucał wyniki badań testa po go-nads i wybiło mu 2x ponad normę. Paru chłopaków w dopingu też testowało ten booster - i również same pozytywne opinie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki! Mam zmiar zrobić sobie cykl podnoszący teścia i szukam dobrych produktów. A warto jeszcze do tego dołożyć jakiś inhibitor aromatazy? Na rynku są np. Testodex, Novedex, Arimadex. Poleciłbyś coś jesli warto dokupić>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
6-bromo to też ai - zbija estro/podbija testa i nie zabija libido jak atd. Jeśli kupisz go-nadsa nie musisz nic już dokupywać.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, wiem ale się zastanawiałem czy nie dorzucić jeszcze osobno. Dzięki za info bo już chciałem kupić coś standardowego typu T-100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
T-100 nawet nie kupuj - szkoda kasy, jedna z większych porażek Olimpa. Dobry booster testa ma mutant też - jeśli chcesz coś dostępnego w sklepie sfd przykładowo.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki / rzeżba/ zbicie wagi

Następny temat

TEST boostera testosteronu hi tec

WHEY premium