SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bole w piszczelach przy dluzszym spacerze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2317
jak walilem ome to przy chodzeniu nogi szybko puchna no i nie nazwe tego uczucia laskotaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
Nie bój nic, to jest zawsze po użyciu testosteronu, piszczele puchną, i szybki marsz na dystansie 200 metrów, sprawia ból. Po cyklu przejdzie, a w trakcie cyklu dolegliwosc sie zmniejszy, przynajmniej u mnie tak było, i jest teraz na cyklu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to nie bola was piszczele tylko wlasnie lydki, chwyccie sie za piszczel i ruszcie stopa, latwo mozna zauwazyc ze miesien(sciegno) znajduje sie tez sprzodu...

Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2006-05-21 23:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2317
"mam problem a mianowicie bola mnie lydki a dokladnie piszczele" to cholera wie czy lydki czy piszczele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
piszczel

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
to raczej sprawa retencji wody, zbeira sie w miesniu lydki i tym z przodu piszczela, do tego dochodzi nacisk ciezaru ciala oraz ruch tych miesni co powoduje bol. to samo maja starsi ludzie ktorzy cierpia z powodu obrzekow przy niektorych chorobach ukladu krazenia z tym ze u zazywajacych SAA przechodzi to po cyklu. sam tak mialem jak bylem ON przerabane z panna na spacer a ja z bolu chodze jak jakis inwalida a ona tylko pyta co ci? a ja szybkie sciemy

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2317
to nie wiem :) btw mam taki sam tatoo jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
dzieki chlopaki pomogliscie mi bardzo niestety skonczyl mi sie abon
a wiec odpuszczam sobie lazenie do konca cyklu;ppppp hehe
ktora dziara ta na bicepsie?

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
ufom ty wbijasz?? ;-O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W moim przypadku nie przechodzi to calkowicie po cyklu, dopiero po kilku tygodniach moge chodzic na dluzsze spacery.
Mozna latwo to sprawdzic, wybierzcie sie na dlugi spacer(bedac off) 1-2km bardzo szybkim krokiem zaczyna bolec wlasnie w okolicy piszczela(prawdopodobnie jest to sciegno, bo piszczel bolec niemoze poniewaz jest koscia)


Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2006-05-21 23:31:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

qurczak84

Następny temat

nolwadex przyczynia sie do powatania raka prostaty?

WHEY premium