SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol po zastrzyku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
mam jeszcze takie pytanko bo jakies 12 godz po zastrzyku boli mnie w okolicach kosci ogonowej i to juz 2 raz sie zdarza, wbilem igle w zupelnie inne miejsce i sie zastanawiam czemu tak sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364815 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670174
nie ma to nic wspólnego z iniekcją

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
moim zdaniem jednak to ma cos wspolnego ze strzalem bo zaczynalo mnie tam napieprzac juz 2 razy kilka godzin po zastrzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364815 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670174
nikt cię nie zdiagnozuje przez monitor , ale pierwsze słysze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
azizzz
mam jeszcze takie pytanko bo jakies 12 godz po zastrzyku boli mnie w okolicach kosci ogonowej i to juz 2 raz sie zdarza, wbilem igle w zupelnie inne miejsce i sie zastanawiam czemu tak sie dzieje


Piszesz, że biłeś w pośladki, na jakiej wysokości..? Można powiedzieć, że wbiłeś bardziej od góry niż centralnie w środek czy też w dolną część?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
bilem raczej w gorny srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czyli góra, czyli masz odp.

Ja podobnie miałem jak biłem bliżej powiedzmy to ludzkich 'zginaczy'. Jak biłem nisko w udo ból schodził do kolan, jak w bok bica bardziej przy stawie łokciowym niż centralnie to łokieć itd... Przy barkach tak samo.

Nie podejrzewam, że były to źle wykonane inj, raczej stan zapalny po towarze który obszarem zahaczał najbliższe miejsca czyli stawy.

Daj Metafen 3x 2tbl ed - rano/południe/wieczór.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
ok czyli poszło w miesien i towar sie nie zmarnował raczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Towar nie zmarnował się, zrobił się tylko stan zapalny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
dobra juz ostatnie pytanko: jestem na poczatku 3 tygodnia na suscie 500mg ew, zrobilem 3 strzaly po 500mg. Kiedy moge zrobic badania zeby przekonac sie czy towar dziala?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska cyklu masowego [sogi]

Następny temat

Undestor przepisany od urologa na problemy z erekcją, odblokowywać się?

WHEY premium