SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol kregoslupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
od ponad 3 miesięcy mam ból w części lędźwiowej kręgosłupa od przedźwignięcia.Od lekarza dostałem diclofenac i meloksykam ale to nic nie pomogło.Byłem rowniez u lekarza kręgaza,trochę lepiej ale dalej męczy.Dużo spaceruje i ćwiczę mięśnie brzucha.Ostatnio zacząłem biegać.Używam maści konskiej.Na pewno jest lepiej niż na początku ale poziom życiu jest dużo gorszy niż przedtem.Ból często promieniuje do żeber,zdarza się też ze coś mi przeskakuje w tym miejscu.Tak jakbym mial jakos mial przestaiwony ten krag.Najgorzej jest podczas leżenia i siedzenia.A już siedzenie w samochodzie to coś strasznego.Miałem robione RTG kręgosłupa i wykazało kregozmyk tylni ktory jest w zupelnie innym miejscu niz bol,a zreszta czyatlem o nim w internecie i lekarz mi mowi ze to nie od tego.Nie wiem co mam już robić.....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ja mam to samo, i jeszcze między łopatkami. Męczy w ****...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
Tez mialem miedzy łopatkami,ale zaczalem robic takie ćw,lezenie na brzuchu i podnoszenie barkow np, na kanapie wtedy wiekszy ruch mozna wykonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dzięki, będę próbował... Tylko opisz dokładniej.
Na bóle lędźwiowe dobre są zwisy na drążku (max. 2 minuty) i leżenie na podłodze (na kocu, z małym jaskiem pod karkiem), nogi zgiete 90 stopni w kolanach oparte na krześle (10 minut).

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
No normalnie kładziesz się na kanapie,tak żeby krawędź była na jajkach mniej więcej:D,tylko ktoś musi cie trzymać za kostki niestety.I wtedy podnosisz górna cześć ciala ktora wystaje zza kanapy i opuszczasz,tylko się nie garb.Te ćwiczenie polecił mi mój lekarz masażysta,mówił ze nie obciąża kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ok.. Będę próbował..
Te leżenie rób rano i wieczorem. Naprawdę przynosi ulgę... Dobrze też spać na brzuchu (głowa na płaskim). Pzdr...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
Napisałes ze na tym drazku max 2 minuty,a jak mozesz to napisz mi ile minimum i jak czesto to w dniu robic,bo sie boje ze przesadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dobrze że o to pytasz, bo tu nie należy przesadzać. Rano i Wieczorem...

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-04-21 20:12:49

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo Wam...
pisalem to jzu w jednym temacie. ale coz.
ja mialem tak samo. uprawialem kiedys freerunning i skonczylo sie na uszkodzeniu kregoslupa-kregozmyk.
dostalem skierowanie na lasery i prady polaczone z ketonalem. Mialem takze wybijane przez kregarza. i jakos juz z tym zyje... zauwazylem ze przez ostatni rok mnei nic nie boli. czasmi mi cos strzeli i czuje potezna ulge... ale da sie przyzwyczaic ...

takze Wam radze isc do lekarza i poprosic o skeirowanie do lekarza specjalisty i popytac o prady z ketonalem i lasery... z czasem powinno przestac bolec...

pozdrawiam i zdrowia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
dzeki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Wywalczyłem skierowanie. 10 dni zabiegów lasery, prądy itp... Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż do komentowania

Następny temat

Kreatyna??

WHEY premium