SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biodra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam problemik jestem chlopakeim mam 17 lat 89kg wagi dosyc laden meisnie no i mal otkank itlsuzczowej jednak mam ja tylk ona biodrach tylku czy mijescowe spalanei tlsuzczu jest mozliwe aeroby itp wszystko mam no i spala m itluszcz wszedzie orocz bioder nog i tylka dlaczego?mam genetycznie szerokei biodra no i jak jeszcze tluszczy to m iduz z wygladu ujmuje jak temu zaradzic??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Klasyczne aeroby na biodra (i talię) to hula-hoop (wymaga wprawy i dobrej kondycji), twister - ale taki bez chwytu dla rąk, ruchy takie jakbyś kręcił S'y na nartach na ugiętych kolanach

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory nieiwem co to hula ho p itwister opsiz je prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
hula hop to takie plastikowe, duże koło, które kręcisz na biodrach. A twister to taki okrągły matealowy przyrząd na który stajesz lapiesz się czegoś stabilnego i kręcisz biodrami w lewo i w prawo. Mam nadzieję, że wyjaśniłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam na silwoni ten twoister ile mam teg ciwczyc czy to dziala na biodra ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Taki z chwytem na ręce jest na talię i skośne brzucha, ale można go też wykorzystać do pracy nad biodrami, kręcąc bez trzymanki, na ugiętych kolanach, jak na nartach: gdy kolana idą w lewo, góra kontruje w prawo, kolana w prawo - góra w lewo itd. Niżej na kolanach - bardziej pracują biodra, wyżej - akcent bardziej na talię.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na ??

Następny temat

Czym mozna zastąpic oliwe z oliwek?

WHEY premium