SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bio gro nowy cud czy gniot

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Odświeżam trupa, ktoś to w końcu przetestowałem, mam na myśli test z morfologią przed i po puszeczce. Niby zbanowany ale dalej dostępny xD.

Dzisiaj to jutro którego Bałem się wczoraj......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
raczej nikt nie testował, nie widzę nawet by o to się ktoś pytał od czasu tego tematu, umarło śmiercią naturalną.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Amerykanie dalej się tym zachwycają, niby święty gral, jeśli nikt nie testował to musi być ku temu jakiś powód... Domniemam że faktycznie coś dosypują XD

Dzisiaj to jutro którego Bałem się wczoraj......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
Amerykanie wszystkim się zachwycają. A najbardziej tym że są po prostu amerykanami%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący przy tłuszczu, jakie suplementy?

Następny temat

Bcaa + Gainer jako jeden napój POTRENINGOWY?

WHEY premium