SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko z ovopolu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
No to juz nie masz wątpliwości jakie kakao kupić

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Włąsnie zakupiłem rekomendowane tutaj kakao na mase Puchatek 380gr + Wapń. Czy 380 gr starczy mi na cykl ??? oraz jakich moge się spodziewać efektów...dodam, ze jest tam silnie anaboliczny podobno wapń. Czy moge brac puchatka cały czas, czy też musze robić jakieś przerwy ???



Zmieniony przez - Wicia2 w dniu 2003-08-18 18:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Ej, nie przesadzaj z takimi pytaniami... to dziął suplementacja a nie doping



.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HEHE WIDZE ZE CHLOPAKOM NA ZARTY SIE "ZEBRALO" ) P.S. TO JAK BRAC TEGO PUCHATKA ZEBY NIE PRZEDAWKOWAC ? BUEHEHE

Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod moją wypowiedzią



Bez strat nie ma efektów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
JA PROPONUJE 100,200,200,200,200,100 HEHE
I PAMIĘTAJ PUCHATEK ALBO ZDROWIE WYBUR NALEŻY DO CIEBIE!!!!

malibu

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
malibu Twoje dawki to w gramach??? bo jeśli tak to chyba za mało go kupiłem opakowanie ma tylko 380 gr i jakie robic przerwy po takim cyklu ??? testowałeś to i jak z efektami ???...pozatym w domingu to chyba o koksie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
no ja słyszałem ze w niektórych państwach PUCHATEK jest uwarzany za KOKS więc podszedłem do tej sprawy poważnie. MOZE PODWIESIĆ TEN POST heheheh

malibu

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
jeżeli chodzi o efekty to są wręcz niewiarygodne 15cm w pasie w 2 tygodnie.PRZYROST NIELIMITOWANY.Rozumiesz kazdy ma inny organizm wmoim przypadku poszło w pas bo zapomniałem cwiczyć ale nawet sobie nie wyobrażam co by było jakbym ćwiczył KUMPEL miał 10cm czystego mięśnia więcej w łapie , więc widzisz musisz sam spróbować.Ale ja na początek proponuje Ci cos słabszego coś na rozgrzrewke np. DEkE czy WINSTROL rozumiesz tak zeby organizm przyzwyczaić.

malibu

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mailibu dobrze nawija ! najpierw cos wezcie slabszego, moze byc omka lub superek bo puchatek przy nich to prawdziwy koński strzal. Aha i po cyklu nie zapomnijcie "zabrac" czegos na odblokowanie (moze byc clomid), cykl puchatkiem nie moze przekraczac 6 tygodni- bardzo wazne !!! po tym okresie jego dzialanie przestaje byc anaboliczne.

Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod moją wypowiedzią



Bez strat nie ma efektów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
JA SŁYSZAŁEM JAK CI NAJWIĘKSI Z WIELKICH PUCHATKOWYCH KOKSIARZY RYMOWALI SOBIE "PO PUCHATKU NIE MA SPADKÓW" REASUMUJĄC PUCHATKA: DOBRE ALE EKSTREMALNIE NIEBEZPIECZNE!!!

malibu

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEIDER

Następny temat

(L-)Glutamina?

WHEY premium