SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

błagam pomocy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam od listopada łapały mnie dziwne bole lekarze twierdzili ze to korzonki,az do piatku tydzien temu podniosłam garnek w pracy i sie zaczeło.. ostry bol w dolnej czesci kregosłupa w sobote było pogotowie zastrzyki i skierowanie do neurologa ale bol nie minoł łatwo w poniedziałek zadzwoniłam do kliniki ortopedi i rechabilitacji w zakopanem ale powiedzieli ze miejsc sa wolne na kwiecien zabrałam sie i pojechałam na drogi dzien,cudem sie dostałam stwierdzili dyskopatie na odcinku ledzwiowym ale nie dretwieje mi noga ani nie mam przepukliny fizjoterapełta pokazał mi 2 cwiczenia metoda mckenziego troche przeszło dostałam leki alanerv,vegevit diclofenac 100 i osłone. dwa dni było lepiej mam termin rezonansu magnetycznego na 7 marca ale od wczoraj nie o tyle ze boli ale piecze mnie i tak jak by rwało delikatnie nie wiem czy to zle. nie pracuje jest mi ciezko bo jestem sama musze isc do pracy zeby miec na leki i zycie co mam dalej robic minie to prosze o odpowiedz. Aneta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
jakże mi bliski temat... Szczerze jeśli nic nie mija (a na lekach pb tego nie stwierdzisz) to rezonans bo nie ma co wróżyć. Ja właśnie kończę odpoczynek po urazie odcinka lędźwiowego ale z mojej głupoty bo olałem wcześniejsze sygnały od organizmu i wszedłem na przysiady ze sztangą. Na pogotowiu na rtg powiedział mi że mogę mieć nadłamany L5 ale równie dobrze zmiana może wynikać z poprzednich przeciążeń. w każdym razie napewno mam uraz mięśni i więzadeł w tym odcinku ale już w miarę się ruszam... Tyle że nie biorę leków pb i wiem że już nie boli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
aha, uraz miałem tydzień temu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłumacz łacina

Następny temat

tłumaczenia badań w łacińskich

WHEY premium