SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle po zastrzykach propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
igły tylko 0.8 x 40 , iniekcja musi byc gleboko domiesniowa , po drugie pewnie bijesz jakis syf, po trzecie masz jeszcze uda, lydki wiec w ten sposob w to samo miejsce bedziesz bil co 8 dni i i nie bedzie takiego zapalenia jak kolega napisal powyzej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
SHOGUN
Może sobie wkręcasz z tym bólem bo bicie propa wcale nie musi być bolesne..

samo bicie nic mnie nie boli, praktycznie nic nie czuje. bóle nacislają się w ciągu kolejnego dnia wraz z pojawieniem się zaczerwienia i opuchlizny (zastrzyki robione są wieczorem przed snem).

Finax
A co takiego bijesz pewnie jakieś ug...

PMP - Testosterone Propionate, opakowania po 10ml ze stężeniem 100mg/1ml.

posladki mam już twarde jak skała i brakuje już odpowiedniego miejsca na kolejne strzały. Bardzo chciałem uniknąć kłucia nóg i barków, więc próbuje zorientować się w temacie u specjalistów, haha

jest to mój pierwszy cykl więc dla organizmu to nowość :) jutro pójde do apteki po Aleve


Zmieniony przez - daneb w dniu 2012-01-22 20:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Dużo osób pisze, że prop tej firmy jest szczególnie bolesny ponoć, z powodu mocnego zanieczyszczenia, więc to chyba normalka i po tym produkcie będzie tak boleć. Mnie też czeka 80 strzałów tego propa do wbicia i już zaciskam zęby przy czytaniu tego tematu haha :D

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
aptekarz zalezy kidy zakupiles, ja propa z pmp bilem w pazdzierniku i nie bolal, byl czysty i dzialal. i naszczescie zostaly mi 3 buteleczki z tamtego okresu kiedy jakies matoly nie zaczely tego klepac

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Ja go kupuję cały rok po fiolce miesięcznie ( razem z innymi rzeczami) i można powiedzieć ,że mój prop PMP jest z całego roku, ale w przeciwieństwie do innych panów tu na forum, ja mam czysty olej, bez żadnych paprochów w środku, więc jest szansa, ze też będzie okej.

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
w kazdym propie gdzie jest 100mg lub wiecej musi byc jakis bol.

Jedni reaguja tak ze czuja dyskomfort, innych bedzie bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
aptekarz kiedy zaczynasz?

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Teoretycznie 1 kwietnia, jak co roku, ale też jak co roku w praktyce nieco ten start jest szybszy hehe

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Aptekarz tez sie przymierzam do propka i mety raczej wezme mete z PMP jak i propa choc mam inne do wyboru tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
ja mam czysty płyn, bez żadnych paprochów/zabrudzeń. zakładając ten temat nie chodziło mi tylko o ból, bo wiadomo że może bolec, ale o powstanie stanu zapalnego z twardą/wystającą/zaczerwionioną gulą o promieniu kilku cm. Powoli schodzi już, smaruje maścią, dojadam Avene. Miejsce ukłucia przesunę lekko w bok i nadal będę próbował kłuć posladki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop

Następny temat

REGENERACJA NA KOKSIE

WHEY premium