SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle po winstrol eurochem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
czy mozliwe że bóle na wysolości brzucha od serca w dół związane są z zarzywaniem oralnych winstrol eurochem?..co zrobic w przypadku jeżeli tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
opisz te bóle dokladnie w jakiej odleglosci od serca i czy sa dlugie czy tylko trwaja jak skórcz

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jw,opisz dokladniej.Moze to zwykle problemy gastryczne,a moze nie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
z grubsza czuję te bóle cały czas, raz są silniejsze raz słabsze...coś w rodzaju kolki takiej jak po wysiłku-największe w okolicach pod żebrem...tylko lewa strona..boli tez chyba lewa nerka...mozliwe ze to od winka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
wiem co to jest mnie tez tak zaczynalo pobolewac jak zaczynalem przygode z koksem. Pod sercem to mówili mi ze na skutek powiekszania sie miesnia czyli serca a co do nerki to nigdy nie mialem problemu raczej mnie watroba po mecie rwala. W czasie treningu skup sie na równomiernym i spokojnym oddychaniu przy cwiczeniach i powinno przejsc kłucie pod sercem mi pomoglo a co do nery to nie wiem. Jak nie przestanie bolec to do lekarza na badania

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Daj wagę & dawkę. Osłonki łykasz? Pierwszy cykl?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
pierwszy cykl, 65kg wagi, 165 cm wzrostu, hepatil na oslone ...2 razy dziennie po 1 tabletce winka biore(winstrol eurochem 10mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kto Ci to doradził w ogóle...

Jakieś stwierdzone przypadłości ze strony układy pokarmowego lub j.brzusznej? Kiedyś byłeś leczony w tym zakresie? Przyjmujesz jakiś inne leki poza wins & osłonki?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Odstaw towar
i migiem do lekarza.
Podziekuj koledze specjaliscie co ci to zaltwil i doradzil
W Gh zainwestuj


Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-16 19:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
z bólami kolo serca ma problem duzo osób na cyklach i po cyklach nie wiem jak to dokladnie jest ale spowodowane podobno niedotlenieniem ale co do nerki nigdy nikt nie mial takich problemów jak cos to watroba

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
ale mnie najbardziej boli pod zebrem lewa strona?...odstawic winka?...ponoc towar jest sprawdzony-z hologramem..dokladnie taki jak na zdjeciu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrobolon

Następny temat

paytanko na sniadanko?

WHEY premium