SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle brzucha/ biegunki po treningach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
Witam

Przez ostatnie 2 tygodnie mam problemy z bólami brzucha po treningach, ktorym czesto towarzysza biegunki. Przyczyny w diecie raczej nie leza, gdyz jem to samo od kilku miechow i wczesniej problemu nie bylo. Cwicza na silowni 4xweek splitem. Tak jak mowie wczesniej tego problemu nie bylo a biegunki zaczynaja byc troche uciazliwe. Prosze o jakies rady, wskazowki, badz byc moze ktos mial cos podobnego. Bylbym wdzieczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Ale to że wcześniej nie było problemów z dietą to nie jest argument, bo ćwiczysz chyba również już jakiś czas, a nie te 2 tygodnie :D

Daj dietę, zacząłbym od najprawdopodobniejszych przyczyn jak właśnie dieta czy wirus, a potem szukał w ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
dieta
1. 200g owsa + 3 jaja cale+ mleko+kakao z tego smarze placka
2-5 100g ryzu+200g cyca z kury+brokuły lub inne warzywka
6. 200g twarogu

czasem wiadomo jakis czit wpadnie;] trenuje od 3 lat. Dodam, ze w dni nietreningowe takich problemow nie mam. Zastanawialem sie czy problem nie lezy w czasie odbywania treningu po posilku. Ostatnio wynosi on kolo 45 minut. Musze to jeszcze, ze tak powiem zbadac dokladniej, choc nie daje szczerze mowiac wiary, ze to moze byc to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Pij więcej wody - Przed treningiem (a do tego posiłku przed treningiem daj może jakiś ciepły napój).

Ale mam też propozycje żebyś pozmieniał dane produkty - np.: makaron zamiast ryżu - Żebyś być pewnym że to nie przez dietę.



Zmieniony przez - Rozbi48 w dniu 2014-04-06 00:00:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
wody pije ze 4 litry dziennie, a co do produktow to zmieniam czasem na makarony itp. zobacze moze to jakis wirus byl i moze przejsciowy problem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Mam nadzieje że wyzdrowiejesz, trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
spokojnie az tak sie tym nie przejmuje ;] zaraz przejdzie;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silny ból mięśnia piersiowego

Następny temat

Podrażnione podniebienie

WHEY premium