SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codzienne bóle brzucha :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8545
Witam
Mam straszny kłopot z brzuchem cały czas mam wzdęty i mnie pobolewa.
Bóle nasiliły sie od 3 tygodni,bóle są d zniesienie ale mam taki ogólny dyskomfort caly czas czuje ze coś w nim jest nie tak:(
Byłem u lekarza i podejrzewa zespół nadrażliwego jelita ale biore na to leki i nie ma nic poprawy. Dodam że jem same lekko strawne rzeczy tzn. pierś ryba ryz makaron razowy jajka i kasza manna na tym opiera sie moja dieta i dodatkowo po terningu bcaa i baiłko no i witaminki.
Nie wiem może to są wrzody???
albo co innego co o tym sądzicie??
dzięki z góry za pomoc
Moze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4216
Czy jest to bol w dolnej czesci brzucha?? Czy masz tzw efekt za ciasnych spodni ???

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8545
nie to jest ogólnie ból całego brzucha tak wypełnienie i kłucie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4216
Ja bym moze pomyslal o badaniu na wykrycie bakterii. Moze w tym jest problem.
Wzdety brzuch moze miec wiele przyczyn ale zrobienie posiewu na bakterie nie zaszkodzi. Zrob ogolne badanie krwi i mocz na posiew moze cos sie wykluwa :) Bedzie gitara

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
krew juz na wątrobe i trzustke robilem a dzisaj miałem pełną morfologie i kał na krwe utajaona we wtork wyniki i znowu lekarz a jak to nic nie wykaże to zaproponuje ten mocz na posiew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
U mnie taki wzdety brzuch i bolacy wlasnie mial zwiazek z bakteriami ktore wziely sie za prostate.

szopi49

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Która maśc lepsza na podbite oczy ??

sosy