SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antyestrogeny z allegro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
konkretnie potrzebne jest do tego:
1-... susta 300mg e5d
1-5 meta 40mg ed
lepiej sprawdzi sie atd czy 6bromo w tym przypadku

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
ATD jest inhibitorem aromatazy a Nolva jest antyestrogenem. Działanie ich jest zupełnie inne.Nolva - nie.Nieważne w tej dyskusji poniewaz wszyscy wiemy o co chodzi.Z allegr kiedys brałem Inhibit E z SNS działało wyniki z kuracji wklejałem na konkurencyjnym forum w zeszłym roku.Dawkowanie które zaleca producent jest zawyzone.Poczatek 1 kaps ed potem 1 kaps eod.Działało jak nalezy.połtora miesiaca doprowadziłem organizma do porzadku bez pronlemu. Potem w czasie cyklu na enanie solo braem Chapparal Labs.Tez działało.Tyle co sam sprawdziłem. Inhibit E sa dwa różne opakowania.Gdzies jest dyskusja nad wuzszoscia jednego nad drugim i wniosek wyciagniety ze oba sa spoko po prostu był a zmiana wygladu. Poczytac i upewnic sie bo moja zona ostatnio kupiła na bazarku miód wałowany. Wszystko próbują podrobic.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
dlatego własnie pytam o środki dostępne w necie, nolva wiadomo szit a arimidex itd dość drogie środki
rozumiem, że atd bedzie najlepsze do cyklu jako inh. aromatazy

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Tak będzie jak najbardziej ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Ja tez tak mysle, ale nie przesadz z dawka.Obnizenie estradiolu ponizej normy to depresja, brak libido, bóle stawów .Delikatnie i obserwuj organizm.Zwracaj uwage na poranne erekcje,puchniecie ciała, samopoczucie, kolor skóry na twarzy i klatce piersiowej , zrób co jakis czas badanie E2.Pozdro

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Ciezko jest E2 obnizyc ponizej normy...


pozatym ten estradiol to tak bardzo nie przeszkadza jak sie trzyma miske. Ja mam 5rotnie przekroczony i na masie mi to nie robi roznicy

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-15 14:18:29

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
U konkurencji akurat jest temat goscia po 27 tygodniach cyklu.Ch**.owe odblokowanie i wyniki żałosne po odbloku.Gośc cakiem ładnie wygladajacy a odblok z dupy.Do czego zmierzam.Otóz estradiol u faceta poniżej normy.Na boardach zachodnich dotyczących HRT wiele tematów świadczących że kilka dni zaniedbania , za duzo ari i broblemy bo E2 poleciało na łeb .Swiadczy to o tym ze jednak łatwo.Moze nie podczas cyklu na teściu i ATD ale jednak.Druga sprawa.Gibon to że nie czujesz ubocznych skutków nadmiaru to nie znaczy ze ich nie bedzie.Daj Boze aby wszystko było OK ale estrogeny sa podstawową przyczyną łagodnego przerostu prostatu.Wiele lat mozna nie odczuwać skutków.To tak jak z cholesterolem.Nikt go nie widział a jednak jest i szkodzi.Prowadzi do miażdzycy i zatyka zyły.To samo z cukrzyca.Skrada sie przez kilka czy kilkanascie lat a jak zaatakuje koniec, trzeba brać metformine a wpózniejszym czasie inse aby funkcjonować..

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Tak więc podsumowując.Aby zdrówko dopisywało i by cieszyc sie sikawka do póżnej starości Drogi Kolego PrzeGibon skontroluj od czasu do czasu poziom E2 i daż do redukcji wysokiego poziomu.Po zejsciu z testosteronu E2 nie spada tak szybko .Jeszcze odnosnie tego przerostu.kiedys panował poglad że przerost prostaty powodowany jest przez nadmiar testosteronu.Badania wykazały jednak ze to estrgeny maja znaczacy wpływ na przerost tego gruczołu.Podobnie jak nadmiar u facetów ujemnie wpływa na stan kosci , przyspieszajac rozwój osteoporozy.Temat rzeka.Po to sa normy aby miescic sie w nich.Zarówno nadmiar jak i niedobór sa niekorzystne.Pozdrawiam.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
co do dawkowania profilaktycznego atd, 25 mg dziennie wystarczy czy dać więcej



Zmieniony przez - majster w dniu 2012-06-15 20:47:45

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
A jak się sprawuje BPI ARIMADEX A-HD, środek warty polecenia czy shit?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stombafort Balkan i Sporty walki poradzic!

Następny temat

brak dzialania metki a stosowanie sporej ilosci osłonek

WHEY premium