SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ani kropli alko?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2344

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
jak to jest u was z alkoholem na cyklu? niektorzy wala wóde jak normalnie a przyrosty maja i tak 3x wieksze niz ja :/ a niektorzy ani kropli. czy piwko lub dwa moze jakims stopniu zaszkodzic podczas kuracji, bez orali?

moderator dzialu techniki seksualne

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Ci powiem ze jedno piwko, 2 w tyg nie powinno wplywac na przyrosty...Co innego jak sie zalejesz w pale..wiesz kac i zle samopoczucie, niechce sie jesc a juz napewno trenowac..Mi sie zdarzalo na cyklu wypic ale przyrosty mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
przyrosty przyrostami, troche alkoholu przy utrzymaniu diety w dniu picia nie powinno ich zatrzymac, gorzej z innymi sprawami, watroba, nerki itd...

Zmieniony przez - blanco w dniu 2005-09-24 18:40:16

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
Opcja numer 1 przyrosty mialem takie same jak bez ale zle samopoczucie mialem ze wypilem chociasz troche i mniejszy bede

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ja tam jak juz zaczne pic to nie potrafie skonczyc na 1 piwie
jak zaczynam pic piwo to musza to byc conajmniej 6-7, a woda to conajmniej poł litra jedeyne czym sie roznią stany "naje.bania" na cyklu od zwyklych ze beret zrywa łatwo,szajba itd. a jak sie jest off to mozna sie jeszcze jakos opanowac

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
j.w.

nie ma opcji browarki 5-15

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
widze ze nie jestem osamotniony, zadnego umiaru, jak zaczynam pic to zawsze poplyne, koncze wraz z koncem mnie albo kasy

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
nie pije na cyklu dajcie spokój człowiekowi wtedy ostro ryje banie

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
oj ryje ryje... biada otoczeniu jak mi sie boruta na bani wkreci

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
tez z zasady na cyklu nie pije, chyba ze ktos mnie mocno namawia ale wtedy tylko piwo i male ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
jak juz jestes nacyklu to sie nie pije i**** bo 5 razy bardziej wyniszcza organizm siada na blache trezbe sie powstrzymac i juz....glosuje na wode bez zachamowan

siea wiea....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Proszę o ocene diety z omenem i metą

WHEY premium